Posty otagowane Decathlon

Wystartowały zgłoszenia

ZGLOSZENIA

Wystartowały zgłoszenia do 7. edycji Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń, która odbędzie się 1-3.02.2019 r.  Do konkursu o „Złoty Ślad” wybierzemy 12-14 prelegentów, którzy kolejny raz powalczą o cenne nagrody, prestiż a jednocześnie przeżyją niezapomniane 3 dni wesołej zabawy. Mamy nadzieję, że po raz kolejny zaskoczycie nas ogromną ilością  pięknych wspomnień, cudownych opowieści, niesamowitych przygód i zapierających dech […]

Uwaga! Pula zaproszeń została wyczerp...

IMG_5449

Dostaliśmy od Was w ciągu 30 godzin ponad 260 maili z prośbami o zaproszenia. Były problemy techniczne, ale poczta została przywrócona i wszystko co mieliśmy to rozesłaliśmy! Tym którym się nie udało zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie! Do zobaczenia już jutro! Piątek 24.10.14 godzina 11:00 startujemy!

Aktualne konkursy, nagrody i atrakcje...

Aktualne konkursy, nagrody i atrakcje dla publiczności

Dla wszystkich fanów naszego wydarzenia na Facebooku oraz publiczności festiwalu mamy niezwykle wiele atrakcji, konkursów i nagród! Podczas prelekcji będziecie mogli zgarnąć nagrody wycieczki na jarmarki bożonarodzeniowe nagrody rzeczowe, vouchery i gadżety podróżnicze ufundowane przez naszych sponsorów i partnerów.  (Lista sponsorów – dostępna tutaj) . 

FP Festiwalu

Polub Nas

Kategorie

Mapa wpisów