Dla Mediów

KONTAKT e-mail w sprawie współpracy, patronatu, wywiadu, reklamy festiwal.sladamimarzen@gmail.com

Festiwal Podróżniczy  „Śladami Marzeń” to nasz autorski projekt. Marzenia i plany aktualnie przeradzają się w rzeczywistość. Pięknie jest marzyć, ale jeszcze lepiej później te marzenia realizować. I tak oto przy współpracy i dzięki uprzejmości Międzynarodowych Targów Poznańskich  już po raz szósty będziemy mogli współtworzyć razem z Wami niesamowitą podróż przez kontynenty.

Potrwa 3 dni podczas których będzie można wysłuchać wielu interesujących prelekcji, wziąć udział w warsztatach, spotkaniach, a także spędzieć na samych targach odwiedzając stoiska, które będą promować inspirujące miejsca do podróży zarówo w Polsce jak i na Świecie.

W tym samym czasie będą odbywać się jedne z największych targów turystycznych w Polsce – Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2018.

Prelekcje i spotkanie z podróżnikami poszerzają nasze horyzonty, motywują i inspirują. Sami dobrze wiemy, że odpowiednio doprawiona historia sprawia, że chce się pojechać, zobaczyć i przeżyć przygodę osobiście. Dlatego też festiwal „Śladami Marzeń” ma inspirować i porywać do działania. Podczas festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie, będą opowieści z końca świata, filmy, przygody – czasami mrożące krew w żyłach, a czasami śmieszne i zabawne. To wszystko w istnie podróżniczej atmosferze i towarzystwie osób pełnych pasji.

Organizatorzy Jaśmina i Tomasz Labus

Materiały do pobrania:

Logotyp Śladami Marzeń w możliwych wersjach kolorystycznych sladami_amrzen_logo_end (1)

Informacje o VI Festiwalu – Program i Atrakcje

Festiwalowy rozkład jazdy – program IV Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń

Pakiet zdjęć do pobrania. Autorem zdjęć jest Jagoda Lasota

 

600 miejsc na sali, bywa że ich brakuje. fot. J.Lasota Dyrektor Festiwalu, Tomasz Labus, fot.J.Lasota Laureaci V edycji Festiwalu fot.J. Lasota Organizator Festiwalu Jaśmina Labus fot. J. Lasota Organizatorzy, Tomasz i Jaśmina Labus fot. J.Lasota Skąd przyjeżdżają uczestnicy festiwal u fot. J.Lasota uczestnicy VFestiwal Śladami Marzeń fot. J.Lasota wejście do Sali. fot. J.Lasota

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

FP Festiwalu

Polub Nas

Kategorie

Mapa wpisów