O Festiwalu

3,2,1 Startujemy !

Festiwal Podróżniczy  „Śladami Marzeń” to nasz autorski projekt. Marzenia i plany aktualnie przeradzają się w rzeczywistość. Pięknie jest marzyć, ale jeszcze lepiej później te marzenia realizować. I tak oto przy współpracy i dzięki uprzejmości Międzynarodowych Targów Poznańskich jestem świadkami powstania zupełnie nowej imprezy, która docelowo na stałe ma się wpisać w kalendarz najważniejszych poznańskich wydarzeń turystycznych.

Festiwal rozpocznie się 18.10.2013 w jednym z poznańskich klubów, który będzie miejscem nieformalnych spotkań pasjonatów podróży. Już 19.10.2013 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczną sie podróżnicze prelekcje. W tym samym czasie będą odbywać się jedne z największych targów turystycznych w Polsce- Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2013.

Festiwal uświetni to wydarzenie i niewątpliwie doda mu blasku. Cieszymy się niezmiernie, że mamy okazję tworzyć historię tak znakomitej imprezy.

Prelekcje i spotkanie z podróżnikami poszerzają nasze horyzonty, motywują i inspirują. Sami dobrze wiemy, że odpowiednio doprawiona historia sprawia, że chce się pojechać, zobaczyć i przeżyć przygodę osobiście. Dlatego też festiwal „Śladami Marzeń” ma inspirować i porywać tłumy. Podczas festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie, będą opowieści z końca świata, filmy, przygody- czasami mrożące krew w żyłach, a czasami śmieszne i zabawne. To wszystko w istnie podróżniczej atmosferze i towarzystwie prawdziwych podróżników.

Konkurs o „ZŁOTY ŚLAD” na najlepszą prelekcję podróżniczą

Konkurs o ” Złoty Ślad” ma na celu wyłonienie najlepszej, najciekawszej i najatrakcyjniejszej prelekcji podczas festiwalu. Nie ma tutaj znaczenia pokonana odległość, czy liczba pokonanych kilometrów. Liczy się pasja, przygoda i atrakcyjne przedstawienie swojej podróży. Często podążamy za śladami, czasami są to ślady naszych marzeń, czasami ślady ludzi którzy robili to przed nami. Każdy przeżywa to jednak na swój sposób, wyjątkowy, ciekawy i niepowtarzalny. Zachęcamy Was wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, po to żeby inspirować publiczność, a także przedstawić swoje wyjątkowe dokonania i … zostawić po sobie ślad :):)

Relacje i zdjęcia z I Festiwalu Śladami Marzeń znajdziecie tutaj

 

logo festiwalu wymiar 438 x 310

TOUR-SALON 2013

2 Komentarzy

 1. 28 września 2013    

  Trzymamy kciuki za Wasz festiwal. Kilka lat temu zorganizowaliśmy w ramach Tour Salonu „Kalejdoskop podróżniczy”. Mieliśmy nadzieję, że środowisko poznańskich podróżników „pociągnie” inicjatywę. Dlatego cieszymy się, że działacie.
  Info o Festiwalu „Śladami Marzeń” umieściliśmy na http://www.travelbit.pl http://www.imprezy-dla-podroznikow.pl http://www.travenalia.pl http://www.osott.pl

  • Jasmina's Gravatar Jasmina
   29 września 2013    

   Dziękujemy bardzo i oczywiście zapraszamy gorąco! Bardzo nas cieszy, że coraz więcej osób wie o Festiwalu i mamy nadzieje, że podróżnicze grono odbiorców nie zawiedzie:) Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

FP Festiwalu Śladami Marzeń

Polub Nas

Kategorie