Głosujcie na nas w konkursie

NASI DRODZY CZYTELNICY i FANI !

Uważacie, że nasza podróż była hardkorowa? Jeżeli tak to nie pozostało Wam nic innego jak tylko głosowanie na nasz artykuł.Wystartowaliśmy  w konkursie na portalu www.etraveler.pl,na podróżniczy hardkorey w kategorii ” turystyka kulinarna” ; Gorąco zachęcam do lektury naszego artykułu o kulinarnych osobliwościach w Azji południowo-wschodniej   oraz  oddania głosu na naszą relację pod tym linkiem :

http://etraveler.pl/strefa-podroznika/sladami-marzen-azjatyckie-smaki-robaki-i-przysmaki,artykul.html?material_id=5079d871142d5c830f000000

GŁOSUJEMY DO 15 LISTOPADA!   UWAGA oprócz głosów zliczane są także unikalne wyświetlenia!

z prawej strony głosujemy na Jaśmina Jurecka i Tomasz Labus – Śladami marzeń, azjatyckie smaki,robaki i przysmaki

Zachęcamy także do udostępniania tego linku oraz przesłania do znajomych. Wasze głosy i unikalne wyświetlenia to aż 40% punktacji!

 

GŁOSUJCIE, PRZESYŁAJCIE ZNAJOMYM I UDOSTĘPNIAJCIE!

 

Oprócz nagród indywidualnych, które są bardzo atrakcyjne, konkurs ma także cel charytatywny. Jeżeli dostaniemy się do finału nasza relacja zostanie opublikowana, a dochód ze sprzedaży zasili konto Fundacji Freespirit.

Czternaście finałowych relacji zostanie wydanych w formie e-booka w jednej z internetowych księgarni. Całkowity dochód ze sprzedaży e-booka pod tytułem „Podróżnicze hardkory” zasili konto Fundacji Freespirit, która zajmuje się działalnością artystyczno-kulturalną i pomocową dla dzieciaków z Moree w Ghanie. To z inicjatywy Fundacji w Moree powstała pierwsza biblioteka oraz Zespół Freespirit, który propaguje kulturę lokalnej społeczności. Fundacja ma jeszcze jeden ważny cel – inspirować do realizacji życiowych marzeń, czego nie bała się robić podróżniczka Kinga Choszcz, autorka książek „Prowadził nas los” (opis pięcioletniej podróży dookoła świata odbytej razem z Radosławem „Chopinem” Siudą) i „Moja Afryka”. Kinga Choszcz zmieniła los jednego dziecka z Moree, Fundacja kontynuuje jej dzieło, pomagając tamtejszym dzieciom na co dzień. Możemy wesprzeć te działania!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *