Podróżnicze AfterParty – z koncertem Riders Connection

Tegoroczna edycja Festiwalu zapowiada się totalnie magicznie. 3 dni przepełnione spotkaniami z podróżnikami, a dodatkowo spełnimy nasze małe marzenie – pierwszy raz w dziejach tej imprezy zorganizujemy dla Was prywatną imprezę z niesamowicie ekscentrycznym, energetycznym i radosnym koncertem zespołu Riders Connection (na końcu posta ich teledysk)

Nasze sobotnie AfterParty wchodzi na nowy poziom. Niesamowicie cieszymy się, żę już w sobotę 10.02.2018 w tak wspaniałym gronie przyjaciół, prelegentów, widowni festiwalowej spotkamy się w Klubie Trops, aby podsumować 2 dni imprezy i tanecznym krokiem wejść w kolejny. Będą to idealne momenty, aby zaplanować kolejną podróż, wymienić się doświadczeniami i porozmawiać.

W ramach imprezy oprócz koncertu przygotowaliśmy dla Was podróżnicze napoje w barze, Dj-a, który będzie umilał nam czas przed i po koncercie, aż do białego rana. Dodatkowo ponad 120 miejsc siedzących, których mamy nadzieję nie będziecie zbytnio używać:)

Bilety na podróżnicze AfterParty możecie zakupić poniżej oraz na stronie https://sladamimarzen6.evenea.pl/ Są one limitowane, także nie czekajcie do ostatniej chwili. Jeżeli jakieś zostaną wolne, będzie można zakupić je w recepcji Festiwalu (przed wejściem na salę) od piątku do soboty do godziny 18:00. Bawmy się wszyscy razem!

Miejsce Imprezy – Trops Akademickie Centrum Kultury – ulica św. Rocha 9 Poznań (najbliższy przystanek komunikacji miejskiej – Kórnicka)


Riders Promo

Riders Connection –  zespół powstał  2010 roku w Berlinie. W swojej muzyce łączą wyjątkową mieszankę reggae, soul i folky blues. Dzięki temu tworzą swój własny styl i niepowtarzalny rodzaj muzyki. Nie używają zestawu perkusyjnego, a ich beatboxing guru – Moritz wszystkie dźwięki tworzy swoimi ustami. Dzięki temu tworzy unikalną sekwencję fukny beatów takich gatunków jak hip-hop, techno oraz bębny, bas, a nawet narodowych Australijski instrument “Didgeridoo”

Wokalista i gitarzysta Phillip na koncertach przekazuje prawdziwą pasję i ekspresję publiczności, dzięki swojemu dynamicznemu i urzekającemu głosowi. W czasie występu prezentuje cała barwę swojego głosu, imituje trąbkę – a dzwięk bardzo łatwo pomylić z prawdziwym instrumentem. Tego warto posłuchać i zobaczyć na własne oczy!

Zespół rozpoczął swoją karierę na ulicach Berlina – ich muzyka zyskała w krótkim czasie wielu fanów, efektem czego były trasy koncertowe w Niemczech, Szwajcarii i Republice Południowej Afryki. Występ podczas podróżniczego AfterParty bedzie ich pierwszym koncertem w Polsce. Wydali 2 płyty: Natural Sound System oraz Colour Me.

Wszystko na świecie to połaczenie podróży i przeżycia. Dlatego na scenie zawsze dodają dużą dawkę humoru, śpiewają chóralne dzwięki, a publiczności dostarczają niezapomnianych wrażeń.

 

 

 

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *