W tym roku już po raz dziesiąty odbędzie się największy festiwal podróżniczy w Wielkopolsce.

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń z roku na rok przyciąga coraz większą grupę odbiorców, a już od dekady jest miejscem inspiracji dla setek podróżników, którzy co roku wracają wysłuchać nowych opowieści, czasem także w roli prelegentów.

Kto może zostać prelegentem podczas Festiwalu?

Każdy!

Festiwal odbywa się w formule konkursu i do 18 września można za pomocą formularza zgłosić swój udział w jednej z dwóch kategorii; „Śladami marzeń po Polsce” lub „Śladami marzeń po Świecie”.

Z nadesłanych formularzy jury wybiera od 12 do 15 zgłoszeń, które zostaną zaprezentowane w formie prelekcji podczas Festiwalu w terminie 21-23 października.

Formularz oraz regulamin konkursu znajduje się tutaj: www.zgloszenia.sladamimarzen.pl

Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Inspiracje na kolejną podróż, ciekawe historie i opowieści o Świecie, praktyczna wiedza w formie warsztatów, wielu ciekawych ludzi, fantastyczna atmosfera to tylko kilka z elementów Festiwalu, które uczestnicy co roku wspominają.

Festiwal to 3 dni fascynujących opowieści z wielu zakątków Świata, ciekawa strefa wystawców, obszerny program warsztatów i spotkań z autorami książek podróżniczych, after party.

Wydarzenie jest płatne, a bilet lub karnet uprawniają do wejścia na 3 duże wydarzenia: Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, Targi Tour Salon i Caravanas Salon.

Już dzisiaj warto zaplanować swój weekend w Poznaniu, 21-23 października.

W tym roku z uwagi na jubileusz organizatorzy szykują jeszcze kilka niespodzianek, o których już wkrótce dowiemy się nieco więcej. Aby być na bieżąco warto śledzić fb: Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń i Instagram: sladamimarzen

Click here to add your own text