To już ten moment! Zgłoś się na Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń!

Wyślij zgłoszenie i stań na scenie jednego z największych festiwalu podróżniczych w Polsce, który ma najwspanialszą publiczność na Świecie!
Masz na swoim koncie niezwykłe wspomnienia z różnych zakątków świata, którymi chcesz się podzielić? A może odbyłeś/aś wyjątkową podróż po Polsce, którą warto zainspirować innych? Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to idealne miejsce, by Twoje marzenia o dzieleniu się wspomnieniami stały się rzeczywistością!

Czym Jest Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń?

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi miłośników podróży z całej Polski. To miejsce, gdzie pasja do odkrywania nowych miejsc spotyka się z inspiracją, wiedzą i niekończącą się przygodą. Uczestnicy dzielą się swoimi historiami, doświadczeniami i pomysłami na podróże, tworząc niezwykłą społeczność ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Festiwal odbywa się w formule konkursowej. Wysyłając zgłoszenie bierzesz udział w konkursie o “złoty Ślad”.

Etapy zgłoszeń:

 1. wyślij zgłoszenie do 25 sierpnia 2024 roku (przeczytaj dokładnie regulamin i prześlij wypełniony formularz -znajdziesz poniżej)
 2. 1 września ogłosimy listę zakwalifikowanych prelegentów
 3. do 10 września pojawi się program całego Festiwalu
 • 25.sierpnia .2024

  Wyślij zgłoszenie

  Termin do którego należy przesłać zgłoszenie do udziału w konkursie

 • 1. września 2024

  Ogłaszamy listę prelegentów w konkursie

  1. września 2024

 • do 10.września 2024

  Ogłoszenie programu całego Festiwalu

 • 4-6 października 2024

  12. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

  W trakcie Festiwalu będą prezentowane konkursowe prezentacje. Równolegle odbywa się Festiwal Tup Tup, warsztaty, strefa wystawców. Na terenie targów odbywa się także Tour Salon, Caravanas Salon i Yacht Salon.

  4-6 października 2024

 • 6 października

  Ogłoszenie wyników konkursu

  Podczas ceremonii wręczania nagród zostaną ogłoszeni laureaci 12. edycji Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń

Dwie kategorie – wspólny cel

Festiwal odbywa się w dwóch kategoriach “Śladami Marzeń po Polsce” i “Śladami Marzeń po Świecie”. Wspólnym celem Festiwalu jest pokazywać Świat, także ten najbliższy i najbardziej oczywisty oraz inspirować do kolejnych pomysłów i podróży.

Czy to dla mnie?

Zgłoszenia na Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń można wysyłać do 25 sierpnia 2024 roku. Każdy może wziąć udział, niezależnie od doświadczenia czy liczby odbytych podróży. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej i opiszesz swoją podróżniczą historię. Nie liczą sie tu kilometry czy doświadczenie ale pasja i chęć podzielenia się swoimi przygodami.

Znasz Kogoś, kto Powinien się zgłosić?

Jeśli znasz kogoś, kto ma niezwykłe historie do opowiedzenia, zachęć go do wzięcia udziału! Może to być Twój przyjaciel, członek rodziny lub znajomy, który inspiruje Cię swoimi opowieściami o podróżach. Pomóż mu zrealizować marzenie i stać się częścią Festiwalu.

Nie Czekaj – Zgłoś się już dziś!

Dołącz do nas na Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń i stań się częścią tej niezwykłej przygody. Razem odkryjemy nowe horyzonty, podzielimy się pasją do podróżowania i zainspirujemy do realizacji marzeń. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wypełnij formularz i zgłoś swoją historię do 25 sierpnia 2025 roku. Przeżyj z nami niezapomnianą podróż Śladami Marzeń

Wyślij zgłoszenie