9.Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń przeniesiony.

Witajcie,

9.Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń nie odbędzie się w lutowym terminie. Pewnie zastanawialiście dlaczego tak niewiele informacji pojawia się w tym roku o Festiwalu. W głowach wielu z Was kiełkowała myśl, że być może festiwal odbędzie się w formule on-line. Owszem, taka myśl i u nas się pojawiła. Wielokrotnie omawialiśmy wszelkie „za” i „przeciw”. I jednym z kluczowych argumentów, która zdecydowanie jest wyróżnikiem Festiwalu jest atmosfera. Niemożliwym byłoby stworzenie takiej atmosfery, która dorównywałaby rzeczywistej imprezie. To, co jest dla nas ważne to możliwość realnego kontaktu, poznania się, rozmowy, śmiechu i uśmiechów. Dlatego podczas wydarzenia stwarzamy przestrzeń do rozmów, spotkań, organizujemy warsztaty, koncerty, imprezy. Bez ludzi, bez uśmiechów i bez tej energii nie bylibyśmy w stanie zrobić tak dobrej imprezy na jakiej nam zależy.

Niestety już od kilku tygodniu przeczuwaliśmy problemy przy organizacji 9.Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń w zapowiadanym terminie 12-14.02.2021. Nie ma się co oszukiwać, że organizacja imprezy na dotychczasową skalę w lutym 2021 jest praktycznie niemożliwa (nawet jeżeli prawnie będzie to  możliwe). Z pewnością utrudnieniem byłoby powstanie tymczasowego szpitala w hali bezpośrednio sąsiadującej z festiwalowym pawilonem. Ciężko w takiej atmosferze cieszyć się podróżami, a tym bardziej tworzyć niepowtarzalny klimat Festiwalu, nie mówiąc już spotkaniu tysięcy ludzi jednocześnie.

W związku z tym 9.Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń przekładamy na ostatni  wrześniowy weekend tj. 24-26.09.2021. Mamy nadzieję,  że wtedy wróci „normalność”,  której efektem będzie  kolejna wspaniała edycja.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Co z już wysłanymi zgłoszeniami?

Zgłoszenia, które do nas wysłaliście, automatycznie będą brane pod uwagę przy wrześniowej edycji Festiwalu (nie musicie wysyłać nowego zgłoszenia) – będziemy prosić później o mailowe potwierdzenie zgłoszenia z nowymi datami. Mamy nadzieję, że we wrześniu otworzymy przed wami nowe możliwości, a piękny jesienny czas wykorzystamy intensywnie. Jeżeli macie pomysły, aktywności czy atrakcje których chcielibyście doświadczyć to czekamy na Wasze sugestie są one zawsze mile widziane.

Pozdrawiamy  Jaśmina i Tomek

Powrót do wspomnień? Przeczytaj relację z 8.Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń.

Chcecie wspierać podróżników i ich twórczość? Zapraszamy do naszego sklepu, znajdziecie tam wiele autorskich produktów.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *