Twoja rodzina powiększyła się i nie chcesz rezygnować z podróżniczych planów?

Wszyscy ciągle Ci opowiadają, że wraz z dzieckiem skończy się podróżowanie….

może… ale wcale tak nie musi być:)

Podczas 10. edycji Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń odbędzie się po raz pierwszy Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup.

Chcemy stworzyć miejsce pełne inspiracji i pomysłów do rodzinnego podróżowania Dostarczając solidną dawkę wiedzy, chcą pokonać obawy i wątpliwości związane z podróżami z maluszkami.

Znajdziecie tu miejsca do których warto udać się całą rodziną, podpowiemy jak zaplanować podróż z dzieckiem aby nie zwariować. Jak się spakować, czy o czym warto pomyśleć wcześniej, aby w czasie podróży czuć się bezpiecznie i móc cieszyć się sobą.

Nie zabraknie też porad dotyczących sprzętu na wyjazd w góry czy na rowery.

Trzy inspirujące bloki tematyczne

Festiwal odbędzie się w sobotę 22.10 i będzie podzielony na 3 bloki tematyczne. Pierwsza z nich to strefa inspiracji, gdzie usłyszycie opowieści i historie podróżujących rodzin. Najlepiej uczyć się na cudzych błędach, ale warto też inspirować się ciekawymi ludźmi, którzy na swoim koncie mają wiele podróży w rodzinnym gronie.

W Strefie pomysłów poruszymy  tematy bezpieczeństwa, zdrowia i nudy w podróży. Strefa praktyczna będzie kopalnią wiedzy o sprzęcie, który warto zabrać w podróż, szczególnie gdy w planach macie aktywności sportowe.

Dowiedz się czegoś więcej

Warsztaty to także ciekawa forma na spędzanie czasu i doskonałe miejsce na zdobycie dodatkowej wiedzy. W tym roku przy Festiwalu planowany jest

cykl warsztatów skierowanych zarówno do rodziców, dzieci i całych rodzin.

Coś dla moli książkowych

Przedłużeniem Festiwalu Tup Tup będą spotkania dla wielbiciele familijno-podróżniczej literatury. Planowany jest cykl spotkań z autorami książek podróżniczych. W strefie wystawców będzie można też znaleźć stoiska wydawnictw, wypełnione książkowymi podróżniczymi inspiracjami.

Weekend pełen rodzinnej zabawy

Kup jeden bilet i baw się cały weekend (21-23.10).

  • Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń – Największy podróżniczy Festiwal w Wielkopolsce, wypełniony prelekcjami podróżniczymi, spotkaniami z ciekawymi ludźmi, warsztatami, ciekawymi stoiskami. Pierwszy dzień Festiwalu odbędzie się na scenie Targów Tour Salon i będzie poświęcony podróżom po Polsce. Sobota i Niedziela to podróże po całym Świecie.
  • Targi Tour Salon – miejsce podróżniczych inspiracji
  • Caravanas Salan i Zlot Caravaninagu – Świetne miejsce aby poczuć caravaningowego bakcyla, obejrzeć jak może wyglądać wnętrze najpopularniejszych „jeżdżących domów” czy spotkać twórców najpopularniejszych camperowych kanałow medialnych.
  • Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup – miejsce inspiracji do rodzinnych aktywnych podróży.

Więcej informacji na TUP TUP

Gotowi na rodzinną przygodę?