Filmowe podsumowanie największego festiwalu podróżniczego w Wielkopolsce -11. edycji Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń oraz 2. Rodzinnego Festiwalu Tup Tup.

Przeczytaj relację i poznaj laureatów 11. Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń

Podsumowanie Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń 2023

W dniach 27-29 października 2023 roku odbyła się jedna z najwiekszych imprez podróżniczych w kraju, 11. edycja Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. Przez trzy dni uczestnicy mogli zanurzyć się w fascynujący świat podróży, inspiracji i przygód, a wszystko to w ramach wielkiego święta turystycznego, obejmującego również Targi Tour Salon, Caravans Salon i Yacht Salon.

Bogaty Program Festiwalu

Śladami Marzeń 2023 to:

  • 20 Prezentacji Podróżniczych: Festiwal zgromadził znanych podróżników i pasjonatów, którzy podzielili się swoimi niezapomnianymi przygodami i doświadczeniami z najdalszych zakątków świata. Każda prezentacja była pełna inspiracji, cennych porad i niesamowitych zdjęć.
  • 3 Afterparty: Wieczorne spotkania były doskonałą okazją do integracji, wymiany wrażeń i nawiązania nowych znajomości. Uczestnicy mogli na luzie porozmawiać z prelegentami i innymi podróżnikami, a wszystko to w atmosferze dobrej zabawy i muzyki.
  • Strefa Wystawców: W specjalnej strefie wystawców można było zapoznać się z nowościami i ofertami firm związanych z turystyką, sprzętem podróżniczym, akcesoriami outdoorowymi i wieloma innymi.
  • Strefa Animacji: Dla najmłodszych uczestników przygotowano strefę pełną zabaw i animacji, dzięki czemu festiwal był przyjazny dla całych rodzin.
  • Towarzyszące Wydarzenie: 2. Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup. W ramach festiwalu odbył się również 2. Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup, który skierowany był do najmłodszych odkrywców i ich rodziców. Dzieci mogły uczestniczyć w interaktywnych warsztatach, grach i zabawach edukacyjnych, które wprowadziły je w fascynujący świat podróży.

Festiwal odbywa się w formule konkursowej i laureatami 11. edycji Festiwalu zostali:

1 miejsce w kategorii Świat Robb Maciąg
Robb Maciąg za prelekcje Ladaczenie 2023 – rowerem na najwyższe przełęcze świata!

1 miejsce w kategorii Polska Maciej Szyszka, Robert Nowaczyk i  Michał Płaciszewski

Warta SUP adventure 2022

Nagroda publiczności Marcin i Michał Kutkowscy – Rowerem w 90 dni dookoła

  1. Miejsce w kategorii Świat Maciej Sodkiewicz i Ewa Banaszek

Co Innuita trzyma w lodowce czyli pomarańczowym jachtem na Zatokę Hudson.

3 miejsce w kategorii Świat – Katarzyna Augustyn

Kungsleden – kobieca wędrówka solo przez arktyczną tundrę!!

Gratulujemy! Dziękujemy jury za te trudne decyzje !

Tu możesz zobaczyć program 11. Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń (2023)

Część Wielkiego Święta Turystycznego

Śladami Marzeń był integralną częścią ogromnego święta turystycznego, które odbywało się w Poznaniu. W ramach tego wydarzenia uczestnicy mogli również zwiedzać:

Targi Tour Salon: Prezentujące najnowsze oferty turystyczne, kierunki podróży i atrakcje turystyczne z całego świata.

Caravans Salon: Poświęcony kamperom, przyczepom kempingowym i wszystkiemu, co związane z caravaningiem.

Yacht Salon: Skierowany do miłośników żeglarstwa i sportów wodnych, prezentujący najnowsze modele jachtów, łodzi i akcesoriów.

Dziękujemy za Udział!

Festiwal Śladami Marzeń 2023 był niezapomnianym wydarzeniem, które zgromadziło tysiące entuzjastów podróży. Dziękujemy wszystkim prelegentom, wystawcom, sponsorom i uczestnikom za stworzenie wyjątkowej atmosfery pełnej pasji i inspiracji. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję, która obiecujemy, będzie równie emocjonująca!

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji, która odbędzie się 4-6 października 2023 roku.

Galeria zdjęć z 11. Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń