Festiwalowe warsztaty 2022

Warsztaty – ruszyły zapisy na festiwalowe warsztaty. W tym roku mamy dla Was trochę nowości i postawiliśmy na bezpieczeństwo oraz łatwość podróży.
1️⃣Kursy Ratownictwa– Medaid – przeprowadzą zajęcia pt.
?Bezpieczny podróżnik – warsztaty z outdoorowej pierwszej pomocy! Odbędą się 2 sesje praktyczne i 2 sesje teoretyczne!  Obecność obowiązkowa! Dawka wiedzy, która może uratować nam lub współtowarzyszą życie w podróży ogromna! https://kursyratownictwa.pl

Tam, gdzie karetka nie dojedzie, musisz liczyć na siebie i swoich towarzyszy wypraw.

Zespół ratowników medycznych Medaid, prawdziwi pasjonaci podróży i sportów ekstremalnych, wiedzą jak zadbać o bezpieczeństwo w każdym terenie i podczas różnych aktywności. Dołącz do spotkania i poznaj cenne porady, które mogą uratować życie Tobie lub komuś bliskiemu. Z apteczką czy bez apteczki (przy wykorzystaniu alternatywnych sposobów udzielania pierwszej pomocy) – czuj się pewnie i nie bój się działać.

2️⃣. Ch*jowa woda zdrowia nie doda – LifeStraw gdzie dowiem się na jakie sposoby i jakim sprzętem możemy filtrować każdy rodzaj wody i pić go w podróży!

Krótki spływ kajakami czy wielodniowy trekking – wszyscy potrzebujemy wody. Nie zawsze chce nam się ją dźwigać (a pić trzeba). Jak filtrować (i czym) bezpiecznie wodę z niepewnych źródeł.

3️⃣Studencki Hit poprzedniej edycji: Studenckie wakacje w USA z The Best Way – Work &Travel USA. Oni pomogą spełnić Wasz amerykański sen!
Dlaczego Stany Zjednoczone przyciągają młodych ludzi, co jest wyjątkowego w tym
kraju, że tylu studentów spędza tam letnie wakacje? Na to pytanie odpowiedzą byli Uczestnicy programów Work and Travel USA i Camp USA. Zapraszamy na spotkanie z naszymi byłymi Uczestnikami wakacyjnych programów wymiany kulturowej.
4️⃣Poznań To Go – oprowadzi grupę po poznańskich ulicach.
W sposób nietuzinkowy i całkowicie innymi szlakami niż te o których przeczytasz w przewodnikach.
5️⃣. Dodatkowo w ramach targów Tour Salon odbędą się warsztaty organizowane przez Karola Lewandowskiego z Busem przez Świat.  Udział w nich jest bezpłatny. Szczegóły poniżej.

Dodatkowo w ramach targów Tour Salon odbędą się warsztaty organizowane przez Karola Lewandowskiego z Busem przez Świat.  Udział w nich jest bezpłatny , wystarczy posiadać bilet na Festiwal lub targi Tour Salon.

Warsztaty fotograficzne i filmowe poprowadzą Karol Lewandowski z Busem przez świat, oraz eksperci kursów PROJEKT FILM i PROJEKT FOTOGRAFIA.

Zapraszamy w niedzielę, 23 października.

• Jak robić lepsze zdjęcia z podróży „PROJEKT FOTOGRAFIA”.

Prowadzący: Karol Lewandowski, Paulina Wierzgacz, Paweł Jagiełło
Termin: niedziela, godz. 12.00 -13.00

• Jak robić lepsze filmy z podróży „PROJEKT FILM”.

Prowadzący: Karol Lewandowski, Alina Kondrat, Marcin Mossakowski, Paulina Wierzgacz, Adam Chill Woźniakiewicz
Termin: niedziela, godz. 13.30 – 14.30

Szczegółu i pozostałe atrakcje targów Tour Salon znajdziecie na stronie  https://tour-salon.pl/pl/