Gdyby nie Wy, prawie nic by się nie wydarzyło.

Gdyby nie dwie istotne grupy, festiwal by się nie odbywał. Są to: prelegenci i widownia oraz partnerzy. To dzięki licznym współpracom możemy przygotowywać dla Was Festiwal Śladami Marzeń i Tup Tup.

Partnerzy wspierają organizację wydarzenia oraz nagradzają prelegentów i laureatów. Jest nam niezmiernie miło, że z wieloma firmami współpraca trwa już wiele lat, a nowe firmy nam ufają i często zostają na dłużej.

Dwa podróżnicze wydarzenia – różni odbiorcy – różne tematy

Festiwal Śladami Marzeń ma już swoją 11-letnią tradycję. W tym roku po raz trzeci odbędzie się Rodzinny Festiwal Podróżniczy Tup Tup. Tak jak rósł festiwal, dorastała z nami grupa odbiorców, która z czasem zaczęła powiększać się o najmłodszych podróżników. Zorganizowanie równoległego festiwalu to odpowiedź na potrzeby podróżujących rodzin, które chcą pokazywać swoim dzieciom świat i oswajać je z nowymi rzeczami od najmłodszych lat.

Tup Tup, który w tym roku przybiera nową formułę, będzie głównie skierowany do dzieci. Rodzice uczestniczący z najmłodszymi z pewnością nie będą się nudzić. Planujemy program, który zainteresuje dzieci od 3 roku życia, a dla rodziców przygotujemy wiele pomysłów i inspiracji do wspólnego podróżowania i spędzania czasu.

Festiwale – część większej podróżniczej całości

Jako Śladami Marzeń zajmujemy się organizacją i koordynacją Festiwalu Śladami Marzeń i Tup Tup, które są dwoma z pięciu podróżniczych wydarzeń, które odbywają się w tym czasie. Równolegle w przestrzeni targowej odbywają się Targ Tour Salon, Caravans Salon i Yacht Salon

Zaangażowanie i goście festiwalu

Jesteśmy organizatorami festiwalu od samego początku. Śladami Marzeń to marka zastrzeżona, mająca w branży festiwali podróżniczych silny i rozpoznawalny status. Dzięki wieloletniemu budowaniu wydarzenia wiemy, że zapraszając firmy do współpracy, oferujemy im nasze zaangażowanie oraz doskonałą okazję do zaprezentowania się przed wspaniałą publicznością. Grono odbiorców rośnie z roku na rok, a my co roku szukamy coraz ciekawszych pomysłów i tematów, które będą interesujące dla każdego.

Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Masz pomysł na promocję lub nie? Porozmawiajmy – co dwie, trzy głowy, to nie jedna. Doskonale znamy przestrzeń festiwalu oraz naszych uczestników i wiemy, co sprawdziło się podczas 11 lat wydarzenia. Chętnie podpowiadamy, doradzamy i sugerujemy, co warto dodać, aby współpraca była jeszcze bardziej widoczna.

To, co prezentujemy na zdjęciach i filmach, to tylko część możliwości promocyjnych, które możemy zaproponować. Chętnie usłyszymy o Waszych potrzebach, grupie docelowej i znajdziemy pomysł, jak możemy wspólnie działać.

Zapraszamy do współpracy

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu

Jaśmina Labus 606 888 533

festiwal@sladamimarzen.pl

Świetna organizacja, impreza z rozmachem i wyobraźnią. Bardzo ciekawe prelekcje i zakręceni prelegenci. Niesamowite wrażenia i przesympatyczna publiczność. Magia w czystej postaci.

Jak zwykle impreza na wysokim poziomie. Widać rosnące zainteresowanie uczestników oraz partnerów . Życzę aby ten rozwój dodał imprezie skrzydeł!

Uwielbiam marzyć a to, co się tu dzieje utwierdza mnie w przekonaniu, że od marzenia do jego realizacji to niekiedy mały kroczek. Wystarczy tylko otwarta głowa i nie koniecznie pełna kieszeń.

Świetna organizacja, bardzo ciekawe prelekcje. Inspirujące warsztaty. Jestem pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni:)

Festiwal Śladami Marzeń to najciekawsze i najlepiej zorganizowane wydarzenie tego typu. Jak co roku zamierzam być cały weekend

Festiwal Śladami Marzeń to więcej niż prezentacje podróżnicze. To spotkanie się z dawką motywacji do odkrywania świata poprzez pasję i miłość do podróży jaką przekazują najlepsi organizatorzy Jaśmina i Tomasz Labus!!! Festiwal to profesjonalnie zorganizowany masowy event, który jest dopięty na ostatni guzik pod KAŻDYM względem. Zachęcam z całego serca!!!