Bezpłatna wejściówka czeka na Ciebie!

IV Festiwal Podróżniczy Śladami Marzen już coraz bliżej! Chcielibyśmy Wam jasno przedstawić zasady wstępu na imprezę oraz proste sposoby zdobycia bezpłatnych wejściówek na wydarzenie.


Przeczytaj uważnie 

Festiwal Podrózniczy Śladami Marzeń odbywa się w terminie 12-14.02.2016 i tradycyjnie jest imprezą towarzyszącą Targom Produktów i Regionów Turystycznych Tour Salon, które odbywają się w tym samym terminie. W związku z tym, biletem wstępu na Festiwal jest bilet uprawniający do wejścia na Tour Salon.

Jako organizatorzy wydarzenia, dysponujemy pulą biletów, która rozdysponujemy wśród wszystkich chętnych. Bilety, które Wam rozsyłamy są biletami wielokrotnego wstępu – 1 bilet obowiązuje na wszystkie 3 dni imprezy.

Jak zdobyć bezpłatne zaproszenie?

  1. Dołączyć i do wydarzenia na FB klikając “wezmę udział” -> Wydarzenie Kliknij Tutaj
  2. Polubić profil Festiwalu na FB oraz go udostępnić -> Fun Page Festiwalu Kliknij Tutaj
  3. następnie przesłać maila na adres: festiwal.sladamimarzen@gmail.com –wraz z  imieniem i nazwiskiem oraz adresem mail do przesłania zaproszeń. Przesyłamy maksymalnie 2 bilety wielokrotnego wejścia na jeden adres mailowy  (dla 2 osób na 3 dni festiwalu) Zgłoszenia mailowe przyjmujemy od 27.01.2016 do 07.02.2016. 
  4. Zaproszenia będziemy wysyłać sukcesywnie w kilka dni po otrzymaniu zgłoszeń, prosimy jednak o wyrozumiałość bo odpowiedż na kilkaset Waszych maili chwilę potrwa :)
  5. Nie zdążyłeś? W ostatnim tygodniu bilety będą do wygrania w konkursach naszych partnerów. Przed samym festiwalem można także zakupić bilet na Tour Salon w kasie MTP – uprawniają one do wejśćia na Festiwal.

_DSC6170

WIDZIMY SIĘ JUŻ 12-14.02.2016 w pawilonie 15 w sali G.1, wejście od ulicy Śniadeckich, Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Jak dotrzeć na Festiwal <-kliknij tutaj

ZAPRASZAMY!

Dziękujemy serdecznie Międzynarodowym Targom Poznańskim i Dyrektor Tour Salon  za maksymalne ułatwienie wejścia dla wszystkich fanów podróżniczych opowieści.

plakat 2016 mały

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *