Uwaga! Pula zaproszeń została wyczerpana

Dostaliśmy od Was w ciągu 30 godzin ponad 260 maili z prośbami o zaproszenia. Były problemy techniczne, ale poczta została przywrócona i wszystko co mieliśmy to rozesłaliśmy! Tym którym się nie udało zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie! Do zobaczenia już jutro! Piątek 24.10.14 godzina 11:00 startujemy!

Wszyscy zainteresowani bezpłatnym zaproszeniem na 2. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń muszą wykonać 3 proste czynności aby je zdobyć:

  1. Dołączyć do wydarzenia na FB -> Wydarzenie Kliknij Tutaj
  2. Polubić profil festiwalu na FB -> Profil Kliknij Tutaj
  3. następnie przesłać maila lub prywatną wiadomość na adres : festiwal.sladamimarzen@gmail.com wraz z liczbą wejściówek, imieniem i nazwiskiem oraz adresem mail do przesłania zaproszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 23.10.2014 i tylko o tego dnia je rozsyłamy.
  4. LICZBA ZAPROSZEŃ OGRANICZONA – kontakt do nas 604 657 604

Zaproszenie uprawnia do jednorazowego wejścia na Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń oraz targi  Tour Salon 2014 miedzy 24-26.10.2014 W naszej recepcji przed salą będzie mogli codziennie odebrać zaproszenia na kolejne dni, także o nic się nie martwcie.

 

Dziękujemy serdecznie Międzynarodowym Targom Poznańskim i Dyrektor Tour Salon 2014 za maksymalne ułatwienie wejścia dla wszystkich fanów podróżniczych opowieści.

IMG_5449 tour-salon1

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *