KasiaJadaluk

Gran Canaria – lato w środku zimy

Podcast o Gran Canarii

Laureaci konkursu o Złoty Ślad na Gran Canarii.

Gran Canaria – brzmi jak wymarzony cel podróży? A gdyby tak zwiedzić ją alternatywnie? Laureaci Nagrody Jury oraz nagrody Publiczności na 8. Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń właśnie odebrali swoją nagrodę! Kasia Jadaluk i Kuba Rybicki spędzili 3 tygodnie na Gran Canarii. Odpoczywając od polskiej jesieni, pandemii, szarości. Szukali tematów do podcastu oraz fotograficznych inspiracji.

Kasia Jadaluk na wydmach w Maspalomas ( Gran Canaria)

Nagrodę w konkursie o Złoty Ślad 2020 czyli 21-dniowy pobyt na Gran Canarii wraz z wynajęty samochodem oraz noclegi z wyżywieniem w hotelu H10 Playa Meloneras Palace ufundowane przez Gran Canaria www.grancanaria.com. Na Festiwalu mieliście okazję poznać Magdę Adamczyk, która niestrudzenie w imieniu fundatora opowiadała Wam 3 dni o urokach tych pięknych wysp i jej niepowtarzalnych atrakcji.

Okazuje się, że Wyspy Kanaryjskie oferują dużo więcej niż tylko piękną pogodę, palmy i plaże. Jakub Rybicki – Stories Told With Vision sprawdzał, czy to prawda, że uchodźcy z Afryki są zakwaterowani w luksusowych hotelach, a Kasia zaglądała do jaskiń. Co ciekawego jest w jaskiniach? Na przykład pozostałości po kulturze, gdzie to kobiety mogły mieć wielu mężów, a nie na odwrót!

O tym i wiele więcej nasi prelegenci opowiadają w podcaście. Do posłuchania na spotify, youtube, apple podcast i innych platformach. Więcej pięknych zdjęć Kuby szukajcie na Instagramie https://www.instagram.com/jakubrybicki. Możecie też zakupić podróżniczy kalendarz Kuby na 2021 oraz 2 kolejne lata! tym samym wspierając akcje #wspierampodroznika.

Gran Canaria czy to nie brzmi jak dobry pomysł na podróż w 2021 roku?

Mamy nadzieję, że zdjęcia i podcast sprawią, że zaczniecie o tym myśleć na poważnie. Niewątpliwie jest dobry plan na kolejny rok. Podróżujcie Śladami Marzeń.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *