Program II Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń 24-26.10.2014

Z niezwykłą radością przedstawiamy Wam program II Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń! Tegoroczna edycja to rekordowe 18 prelekcji, w tym 12 biorących udział w konkursie o “Złoty Ślad” ( zaznaczeni symbolem ZŚ) Zapowiadają się niesamowite 3 dni pełne emocji i niezapomnianych wrażeń!

POBIERZ PROGRAM 

Gościem specjalnym festiwalu będzie w tym roku Aleksander Doba – człowiek, który samotnie i to dwukrotnie przepłynął Atlantyk kajakiem!

Wystąpi także Jakub Rybicki – zeszłoroczny zwycięzca oraz Marcin Obałek – pomysłodawca Traktorjady oraz Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego, który opowie o sierpniowym zejściu do najgłębszej jaskini świata!

Dla wszystkich zainteresowanych niskobudżetowym podróżowaniem będziemy mieli warsztaty o outdoorze prowadzone przez Konrada Busza oraz specjalistów w tanim podróżowaniu czyli autorów bloga Paragon z Podróży – Bartka Szaro i Patryka Świątka!

Dla publiczności przewidziano wiele wiele dodatkowych atrakcji – także nie może Was zabraknąć!

Na naszym oficjalnym FP trwa także konkurs fotograficzny, głosując na swoich faworytów możecie zgarnąć fajne nagrody, polecamy także dołączenie do wydarzenia na Facebooku.

Konkurs Foto

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.348901241946109.1073741845.185851878251047&type=3

Wydarzenie

https://www.facebook.com/FestiwalPodrozniczySladamiMarzen/events

Oto Program:

 

Piątek 24.10.2014

11:00 Michał Surdacki –  Niewidzialne republiki (ZŚ)

12:00 Daria Urban i Wojciech Kostyk – Pot,kurz i błoto, czyli piechotą na Bliski Wschód (ZŚ)

13:15 Konrad Busza – Co nieco o outdoorze

14:00 Marta Matyszczak –  Podróże z kryminałem (ZŚ)

15:30 Jakub Rybicki – Kirgiska czupakabra i inne przygody

16:30 Aleksander Doba – Gość specjalny – Kajakiem przez Atlantyk i … nie tylko

18:30 AFTER PARTY – Restauracja Wielkie Żarcie, ulica Zamkowa 7

Sobota 25.10.2014

11:00 Joanna Tomczak i Krzysztof Łęcki – ” Podróż za wiele uśmiechów – szalona wyprawa autostopem po Kenii (ZŚ)

12:00 .Kamil Iwankiewicz – Podniebne nurkowanie – Projekt Korona Jezior Ziemi (ZŚ)

13:15 Jarosław Styperek – Singapur i Malezja na wesoło(ZŚ)

14:15 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego na dnie świata

15:30 Michał Kochańczyk – Wyprawa z młodzieńczymi marzeniami przez całe życie (ZŚ)

16:30 Konrad, Beata, Mikołaj Tulejowie –  Kaukaz z dzieckiem w plecaku -Dagestan górska wieża Babel (ZŚ)

18:30 Gruzińskie AFTER PARTY – Restauracja Wielkie Żarcie, ulica Zamkowa 7

Niedziela 26.10.2014

11:00 Ada Borkowska i Maciej Skowron –  Niva Road Trip 2013 (ŻŚ)

12:00  Stasia Budzisz-Cysewska –  Kaukaz Północny babskim okiem (ZŚ)

13:15 Piotr Bodera – Podążać za Słońcem – półroczna wyprawa z Japonii do Nowej Zelandii (ZŚ)

14:15 Małgorzata Szumska – Pacynki na Filipinach (ZŚ)

15:30 Paragon z Podróży Ciemna strona podróżowania czyli prawdziwa cena niskobudżetowych wyjazdów

16:30 Marcin Obałek, Radosław Jona – Trabantami i maluchem dookoła świata

17:30 Ogłoszenie wyników konkursu o “Złoty Ślad”, losowanie nagród  wśród publiczności, zakończenie festiwalu

19:00 AFTER PARTY – Restauracja Wielkie Żarcie, ulica Zamkowa 7

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *