Jury konkursu o Złoty Ślad

Jesteście ciekawi kto ma decydujący głos w przyznawaniu nagród podczas Festiwalu?

Oto nasze tegoroczne Jury!

Konkurs fotograficzny

Adam Buczkowski

407A1819

Od lat jeździ trampingowo po Świecie, zaczynał od autostopu. W swoim podróżniczym rozkładzie ma Laos, Kambodżę, Nepal, Indie, Kambodżę, Jordanię, Syrię, Etiopię, Turcję, kraje Afryki Północnej. Zaczynał, gdy podróżowało się po tych krajach znacznie trudniej niż teraz, część z nich odwiedził dwa, trzy razy. Zawodowo zajmuje się szkoleniami fotograficznymi, organizuje fotowyprawy.

Jagoda Lasota

image

Z Festiwalem związana od pierwszej edycji. Jagoda zajmuje się fotografią ‚od zawsze’ i ‚we wszystkim‚, począwszy od analogowych przygód z zenitem i filtrem z pończochy, a na zdjęciach high-fashion skończywszy. Uczestniczka wielu międzynarodowych warsztatów oraz kursów specjalistycznych (m.in. fotoreportaż – World Press Photo Organization, Tomasz Tomaszewski, London University of Arts; moda – Instituto Europeo di Design), słuchaczka ostatniego roku studium fotografii artystycznej ‚Kwadrat’ we Wrocławiu. Wyznaje zasadę, że ‚aby robić zdjęcia – trzeba robić zdjęcia’, więc robi. Te z podróży czasami publikuje na swoim blogu (Instagram.com/lasotyzm). Z wykształcenia biotechnolog, pracuje jako grafik w szwajcarskim banku – wszystko jest możliwe

Paweł Kosicki

pawel_kosicki (3)

Fotograf niezależny, mieszka w Poznaniu, należy do Związku Polskich Artystów Fotografików ZPAF. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Podróżnik, miłośnik kina i aktywności rowerowej. Organizator licznych warsztatów i plenerów fotograficznych. Ambasador marki Fujifilm.

Jury Konkursu o Złoty Ślad

Jaśmina Labus

Organizator Festiwalu Jaśmina Labus fot. J. Lasota

Organizator Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. Absolwentka Turystyki i Rekreacji na UAM oraz Zarządzania na UEP. Na co dzień zajmuje się organizacją imprez, eventów, przygotowywaniem produktów turystycznych oraz pilotowaniem wycieczek. Uwielbia podróże podczas których poszukuje wyjątkowych smaków i opowieści lokalnych mieszkańców. Podczas festiwalu odpowiedzialna przede wszystkim za marketing i kontakty z firmami.

 Paweł Kosicki

pawel_kosicki (3)

Fotograf niezależny, mieszka w Poznaniu, należy do Związku Polskich Artystów Fotografików ZPAF. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Podróżnik, miłośnik kina i aktywności rowerowej. Organizator licznych warsztatów i plenerów fotograficznych. Ambasador marki Fujifilm.

Adam Szostek

szostek

Adam jest laureatem V Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. W tym roku stanie po drugiej stronie. Podróżnik, który na większość swoich wypraw bierze deskę. To nie niej się porusza, przemieszcza i uczy jeździć napotkane osoby.  Z Festiwalem związany od 1 edycji, kiedy to  pojawił się jako prelegent.

Jury, które przyznaje nagrody publiczności to WY!

Na najlepsze zdjęcie możecie głosować klikając „Like” i wybierając najlepsze wg was zdjęcie. Konkurs został już zakończony.

Na najlepszą prelekcję głosujecie podczas festiwalu na przygotowanych do tego kuponach:) i przy okazji macie szansę na wygranie nagród ufundowanych przez sponsorów.

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *