Odbierz swoje bezpłatne zaproszenie na Festiwal

UPDATE

Dystrybucja bezpłatnych zaproszeń na Festiwal została zakończona. Dla wszystkich osób, które nie dokonały rejestracji polecamy zakupi biletów na Targi Tour Salon w kasach Międzynarodowych Targów Poznańskich( w dniu imprezy)  oraz w serwisie TIXTER oraz TICKETMASTER [on-line taniej w przedsprzedaży].. Każdy bilet na Tour Salon, uprawnia także do bezpłatnego wejścia na Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń.

Przedstawiamy Wam zasady wstępu oraz najłatwiejszą drogę, aby zdobyć bezpłatne zaproszenie na VI Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń.

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń odbywa się w terminie 9-11.02.2018 i jest imprezą towarzyszącą Targom Produktów i Regionów Turystycznych Tour Salon, które odbywają się w tym samym terminie.

Bilety, które Wam rozsyłamy są biletami wielokrotnego wstępu – 1 bilet obowiązuje na wszystkie 3 dni Festiwalu.

Jak zdobyć bezpłatne zaproszenie?

bilecik poproszę

  1. Dołącz  do wydarzenia na Facebooku klikając „Zainteresowany” lub  „wezmę udział” oraz je udostępnij na swojej tablicy :)-> Wydarzenie
  2. Polub profil Festiwalu na FB ->  Fun Page Festiwalu 
  3. Dzięki temu będziesz miał dostęp do wszystkich informacjach o Festiwalu – pozostał Ci ostatni krok.
  4. Następnie wejdź na stronę www.festiwal.sladamimarzen.pl – zapisz się do newslettera, potwierdź adres e-mail i gotowe – otrzymasz zaproszenie. Każde zgłoszenie to  jeden bilet. Jednego adresu można użyć do rejestracji tylko raz. Liczba biletów jest ograniczona. Bilety są wysyłane, aż do momentu  wyczerpania puli nie póżniej niż 02.20.2018.
  5. Zapisy przyjmujemy od 21.01.2018 do 02.02.2018 lub do wyczerpania puli biletów.
  6. Zaproszenia będą wysyłane automatycznie po zgłoszeniu wraz z wszystkimi informacjami o Festiwalu, koncercie, AfterParty i wszystkich pozostałych atrakcjach oraz warsztatach.
  7. Nie zdążyłeś lub pula się wyczerpała? Przed samym festiwalem można także zakupić bilet na Tour Salon w kasie MTP lub on-line.  Uprawniają one do wejścia na Festiwal.
  8. Zapoznajcie się  z Prelegentami Festiwalu
  9. Dołącz do naszej publiczności, prześlij informację znajomym, przybywajcie tłumnie:)

ZAPRASZAMY i CZEKAMY NA WAS! Jaśmina i Labi!

4 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *