Podróże w muzycznej oprawie

Muzyka w nowym wydaniu

Często muzyka jest nieodłącznym elementem podróży. Muzyka, która kojarzy się z regionem, z kulturą, przekazuje energię danego miejsca, jego rytm, kojarzy się z ludźmi, imprezą na plaży, spacerem po lokalnym targu, czy wieczorem spędzanym z przyjaciółmi przy ognisku. Podobnie jak zapach kojarzy się z danym miejscem a słuchając danego utworu wracasz wspomnieniami do tych momentów… też tak macie?

W tym roku do świata dźwięków zabierze nas firma Audictus i przedstawi nową jakość muzyki w podróży. Podróż, aktywność i muzyka to nierozerwalne pasje, które pięknie się łączą i uzupełniają.

Podstawą jest także komfort który daje odpowiedni sprzęt, takim niewątpliwie są słuchawki Audictus o pięknych podróżniczych nazwach: adrenalina, endorphine, achiver, explorer, dreamer – nasz faworyt:)

Podróże i sport, często wiążą się z trudnymi lub extremalnymi warunkami, podczas których sprzęt elektroniczny nie daje sobie rady i często słuchawki nie wytrzymują presji… Inaczej jest w przypadku słuchawek Audictus. Na cały sprzęt masz 24 miesiące gwarancji, z której możesz skorzystać zawsze wtedy, gdy z Twoimi słuchawkami dzieje się coś niepożądanego.

Słuchawki wyróżniają się także wyjątkowymi funkcjami. Te z serii sportowej, można sparować poprzez bluetooth więc kable już nie będą ci przeszkadzać podczas biegania czy wędrówek.

Głośnik marki Audictus (Dynamo) można używać pod wodą! Wyobrażasz sobie nurkowanie lub snorekling przy dźwiękach ulubionej muzyki?

Dzięki wkładce memory foam, która posiada możliwość zapamiętywania kształtów zwiększa się znacznie komfort ich użytkowania

Słuchawki dzięki swojej konstrukcji zajmują mało miejsca i są mniej narażone na uszkodzenia.

Podczas 7.Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń  będziecie okazja zgarnąć zestaw słuchawek podczas konkursów dla publiczności, a każdy z naszych prelegentów zabierze je na kolejne wyprawy.

Pokaż nam swoje pozytywne uzależnienie, które Cię napędza!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *