Podróżniczy Speed Dating

Prześlij swoje zgłoszenie i zapisz się na Podróżniczy Speed Dating! Poznaj fantastycznych ludzi i baw się z nimi podczas Podróżniczego AfterParty oraz kolejnego dnia festiwalu.
Podróżniczy Speed Dating to idealny sposób na poznanie nowych towarzyszy podróży – a może nawet i całego życia?

Kiedy? 10.02. podczas trwania festiwalu.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń

Wyślij zgłoszenie na podróżniczy Speed Dating

Warunki uczestnictwa i zasady “gry” znajdziesz poniżej:)

speed dating

Speed dating – o co chodzi?

Szukasz kompana do podróży, a może i na dłużej? Speed dating to dobry sposób, by w krótkim czasie nawiązać znajomość ze sporą liczbą osób płci przeciwnej – wszystko w przyjaznej atmosferze!
1. Zgłoś się przez formularz – link. Zapisy są konieczne, by liczba kobiet i mężczyzn była równa – dzięki temu nikt nie zostanie bez pary.
2. Uczestnicy są podzieleni na dwie grupy wiekowe: 18-25 oraz 26-35+.
Na start otrzymasz identyfikator (tylko imię) oraz kartę do oceny.
3. Zabawa polega na tym, że będziesz mieć 5 minut na rozmowę z każdym uczestnikiem płci przeciwnej. Spokojnie, jeśli masz pustkę w głowie i nie wiesz, o czym można rozmawiać w takiej sytuacji – podsuniemy Ci kilka tematów, które być może zaowocują ciekawą pogawędką!
4. Po upływie 5 minut każdy ocenia na swojej karcie, czy chciałby kontynuować tę króciutką znajomość i poznać swojego rozmówcę lepiej po evencie.
5. Następnie, jeśli jesteś mężczyzną, przesiadasz się do kolejnej kobiety. I tak do momentu, aż każda kobieta i każdy mężczyzna będą mieli szansę porozmawiać ze sobą.

6. Na koniec karty oceny trafiają do prowadzącego. Jeśli osoby, które zaznaczyłeś na tak, zaznaczyły również Ciebie, prześlemy Wam Wasze namiary w ciągu paru godzin. Jednostronny wybór nie wystarczy, by uzyskać dane kontaktowe któregokolwiek uczestnika.

6 komentarzy:
  1. Morrie
    Morrie says:

    Ciekawa inicjatywa :) Osobiście nie biorę udziału w takich eventach, ponieważ mam już swojego towarzysza podróży, ale na pewno jest to duża pomoc dla nieśmiałych osób.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *