Poznań nominowany do EUROPEAN BEST DESTINATIONS 2019! Głosujmy!

Głosujemy na Poznań! Razem możemy więcej! 

European Best Destinations to konkurs, podczas którego z dwudziestu miast w Europie wybierane jest jedno, które najbardziej warto odwiedzić. W tym roku  nominowany został Poznań, jako trzecie miasto z Polski w historii plebiscytu.  I to właśnie nasze miasto ma szanse zdobyć prestiżowy tytuł Najlepszego Miejsca do podróżowania w Europie 2019 roku. Wszyscy możemy na to wpłynąć i dołożyć solidarnie swoją cegiełkę do tego.

Za co kapituła doceniła w Poznaniu? 

Uzasadnieniem decyzji była autentyczność Miasta Poznania, jego niesamowita atmosfera, rosnąca popularność w mediach społecznościowych, bogata oferta turystyczna oraz bogate życie kulturowe i studenckie. Podkreślono, że Poznań to nie tylko piękne zabytki klasyczne jak muzea (m.in Muzeum Narodowe), ale także te interaktywne jak Brama Poznania. Nie można pominąć tak smacznego tematu jak  Rogalowe Muzeum Poznania.

Atrakcji w Poznaniu z roku na rok przybywa, a te które już istnieją poszerzają swoją działalność. To wszystko współtworzy coraz lepszą atmosferę w Poznaniu. Tutaj po prostu chce się żyć!

Jesteśmy dumni, że Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń odbywa się tak fajnym mieście! Go Poznań! Razem możemy więcej i mam nadzieję, że ten plebiscyt do Poznania należy!

Głosowanie rozpoczęło się 15 stycznia i potrwa do 5 lutego 2019 roku. Swój głos można oddać na stronie www.glosujnapoznan.pl lub na www.voteforpoznan.pl. W czasie Festiwalu też Wam o tym będziemy przypominali.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *