Odbierz swój bezpłatny bilet wstępu!

Jubileuszowy V Festiwal Podróżniczy Śladami Marzen już coraz bliżej! Mamy nadzieję, że licznie przyjdziecie wysłuchać historii, które opowiedzą prelegenci tegorocznej edycji:)

Przedstawiamy Wam  zasady wstępu na imprezę oraz najłatwiejszą drogę aby zdobyć bezpłatny bilet wstępu. Tradycyjnie postaramy się wszystkim zainteresowanym umożliwić wstęp na imprezę:) .

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń odbywa się w terminie 17-19.02.2017 i jest imprezą towarzyszącą Targom Produktów i Regionów Turystycznych Tour Salon, które odbywają się w tym samym terminie. W związku z tym, biletem wstępu na Festiwal jest bilet uprawniający do wejścia na Tour Salon.

Bilety, które Wam rozsyłamy są biletami wielokrotnego wstępu – 1 bilet obowiązuje na wszystkie 3 dni imprezy.

Jak zdobyć bezpłatne zaproszenie?

 1. Dołączyć i do wydarzenia na Facebooku klikając “Zainteresowany” lub  “wezmę udział” oraz je udostępnić:)-> Wydarzenie
 2. Polubić profil Festiwalu na FB  Fun Page Festiwalu 
 3. Następnie przesłać maila na adres: bilety.sladamimarzen@gmail.com –wraz z  imieniemi i nazwiskami osób oraz adresem mail do przesłania zaproszeń. Proszę zaznaczyć czy chcecie 1 czy 2  bilety:)Przesyłamy maksymalnie 2 bilety wielokrotnego wejścia na jeden adres mailowy  (dla 2 osób na 3 dni festiwalu) Zgłoszenia mailowe przyjmujemy od 29.01.2017 do 08.02.2017. 
 4. Zaproszenia będziemy wysyłać sukcesywnie od dnia 08.02.2017, prosimy jednak o wyrozumiałość bo odpowiedz na kilkaset Waszych maili chwilę potrwa :)
 5. Nie zdążyłeś? W ostatnich 2 tygodniach bilety będą do wygrania w konkursach naszych partnerów. Przed samym festiwalem można także zakupić bilet na Tour Salon w kasie MTP – uprawniają one do wejścia na Festiwal.
 6. Zapoznajcie się  z Programem Festiwalu
 7. Dołącz do naszej publiczności, prześlij informację znajomym, przybywajcie tłumnie:)

ZAPRASZAMY i CZEKAMY NA WAS! Jaśmina i Labi!

media-sladamimarzen-_jasmina_i_tomasz_labus

9 komentarzy:
 1. Kas
  Kas says:

  Witam,
  czy wystarczy że ja spełniłam w/w warunki żeby otrzymać darmowe bilety czy osoba którą wpisałam w mailu (drugi bilet) też musi je spełnić? pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. Piotr Tomaszewski
  Piotr Tomaszewski says:

  Przepraszam jestem zagubiony. Czy w informacji jest dobry ROK?? Festiwal się odbędzie w roku 17-19.02.2018, czy odbył w 17-19.02.2017??
  To samo pytanie dotyczy zgłoszeń??

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *