Odbierz swój bezpłatny bilet wstępu!

Jubileuszowy V Festiwal Podróżniczy Śladami Marzen już coraz bliżej! Mamy nadzieję, że licznie przyjdziecie wysłuchać historii, które opowiedzą prelegenci tegorocznej edycji:)

Przedstawiamy Wam  zasady wstępu na imprezę oraz najłatwiejszą drogę aby zdobyć bezpłatny bilet wstępu. Tradycyjnie postaramy się wszystkim zainteresowanym umożliwić wstęp na imprezę:) .

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń odbywa się w terminie 17-19.02.2017 i jest imprezą towarzyszącą Targom Produktów i Regionów Turystycznych Tour Salon, które odbywają się w tym samym terminie. W związku z tym, biletem wstępu na Festiwal jest bilet uprawniający do wejścia na Tour Salon.

Bilety, które Wam rozsyłamy są biletami wielokrotnego wstępu – 1 bilet obowiązuje na wszystkie 3 dni imprezy.

Jak zdobyć bezpłatne zaproszenie?

 1. Dołączyć i do wydarzenia na Facebooku klikając “Zainteresowany” lub  “wezmę udział” oraz je udostępnić:)-> Wydarzenie
 2. Polubić profil Festiwalu na FB  Fun Page Festiwalu 
 3. Następnie przesłać maila na adres: bilety.sladamimarzen@gmail.com –wraz z  imieniemi i nazwiskami osób oraz adresem mail do przesłania zaproszeń. Proszę zaznaczyć czy chcecie 1 czy 2  bilety:)Przesyłamy maksymalnie 2 bilety wielokrotnego wejścia na jeden adres mailowy  (dla 2 osób na 3 dni festiwalu) Zgłoszenia mailowe przyjmujemy od 29.01.2017 do 08.02.2017. 
 4. Zaproszenia będziemy wysyłać sukcesywnie od dnia 08.02.2017, prosimy jednak o wyrozumiałość bo odpowiedz na kilkaset Waszych maili chwilę potrwa :)
 5. Nie zdążyłeś? W ostatnich 2 tygodniach bilety będą do wygrania w konkursach naszych partnerów. Przed samym festiwalem można także zakupić bilet na Tour Salon w kasie MTP – uprawniają one do wejścia na Festiwal.
 6. Zapoznajcie się  z Programem Festiwalu
 7. Dołącz do naszej publiczności, prześlij informację znajomym, przybywajcie tłumnie:)

ZAPRASZAMY i CZEKAMY NA WAS! Jaśmina i Labi!

media-sladamimarzen-_jasmina_i_tomasz_labus

9 komentarzy:
 1. Kas
  Kas says:

  Witam,
  czy wystarczy że ja spełniłam w/w warunki żeby otrzymać darmowe bilety czy osoba którą wpisałam w mailu (drugi bilet) też musi je spełnić? pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. Piotr Tomaszewski
  Piotr Tomaszewski says:

  Przepraszam jestem zagubiony. Czy w informacji jest dobry ROK?? Festiwal się odbędzie w roku 17-19.02.2018, czy odbył w 17-19.02.2017??
  To samo pytanie dotyczy zgłoszeń??

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *