Ruszyły zgłoszenia do 2 edycji Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń

Przygotowania do 2-go Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń trwają w najlepsze. Po niesamowitej pierwszej edycji, kiedy odwiedziło nas ponad 1000 widzów i wysłuchaliśmy 12 prelekcji nadszedł czas, aby znów zaprosić Was wszystkich do Poznania.

24-26.10.2014 spotykamy się znów w Sali Zielonej MTP i  tradycyjnie festiwal będzie imprezą towarzyszącą podczas tym razem 25 edycji Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2014.

Podróżnicza atmosfera, ciekawi ludzie i nie spotkane nigdzie indzie after party, w tym roku połączone z wieczorem gruzińskim. Nie może Was zabraknąć w Poznaniu!

Śladami Marzeń

Prezentacja audiowizualna

Od 10.06.2014 do 07.09.2014 czekamy na zgłoszenia wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w II edycji konkursu o “Złoty Ślad” w kategorii ” prezentacja audiowizualna.. Znowu będzie o co walczyć, także Podróżnicy – nie zwlekajcie i zgłoszenia wysyłajcie. Przypomnij, że zwycięzca 1 edycji Jakub Rybicki w nagrodę wyjeżdża do Nowego Jorku, aby zwiedzić legendarny The Explorers Club.

Fotografia z podróży

Termin zgłoszenia od 10.06.2014 do 25.09.2014. W tym roku temat przewodni to            “Podróżnik w obiektywie”. Czekamy zatem na Wasze podróżnicze zdjęcia. Czekają na Was jeszcze lepsze nagrody niż w zeszłym roku.

Formularze zgłoszeniowe

Regulamin Festiwalu

logo festiwalu ostateczne2014

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *