Szkolne podróże – rozpoczynamy nowy program w wielkopolskich szkołach.

Nadchodzą➡️➡️➡️ Szkolne Podróże #1 #szkolnepodroze

Dzięki współpracy Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń oraz Presto Travel przybliżmy wielki świat uczniom szkół! Nie ma znaczenia wiek, klasa ani jej wielkość. Nasza współpraca zaowocowała nowym cyklem bezpłatnych prelekcji podróżniczych, który skierowany jest w pierwszej edycji do uczniów wielkopolskich szkół w okresie od listopada 2019 do marca 2020. W kolejnych edycjach planujemy je rozszerzyć :)

ZGŁOŚ TWOJĄ SZKOŁĘ: travel@bp-presto.pl lub poprzez Facebook –> Festiwal Podróżniczy  ŚLADAMI MARZEŃ

W pierwszej odsłonie proponujemy 4 tematy, każdy z nich starannie przygotowany, okraszony pięknymi zdjęciami oraz spełniający 3 podstawowe cele:

1- poznawczy – przybliżenie innych kultur, zwyczajów. Rozbudzenie ciekawości światem.

2- edukacyjny – świadome podróżowanie od najmłodszych lat.

3- ekologiczny – odpowiedzialna turystyka od najmłodszych lat. Zostawmy Świat, takim jakim go zastaliśmy.

Do wyboru dla najmłodszych mamy do wyboru, aż 4 tematy:

1️⃣.Pura Vida – przyroda Ameryki Środkowej

2️⃣.Azja Centralna – szlakiem byłych republik radzieckich

3️⃣.Hawaje – rajskie wyspy na Pacyfiku

4️⃣.Kolumbijskie opowieści – miedzy Andami, a Amazonią.

Czy wybierzemy się do Twojej miejscowości zależy tylko od Ciebie. Zadzwoń, napisz i wspólnie dopasujemy odpowiedni termin. Planujemy wystapienia w 50 szkołach. Pomożecie?

Wszystkich uczniów zaprosimy także na lutową edycję Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, aby bakcyl podróżniczy już w ich kiełkował na dobre.

Prelekcje dla uczniów poprowadzą:

Martin Opaczyk (Presto) – podróżnik, pilot wycieczek, organizator wypraw zagranicznych. Od najmłodszych lat związany z podróżami i sportem. Zorganizował wiele wypraw na Bliski Wschód oraz do Azji Centralnej. Dodatkowo zajmuje się bieganiem, szczeólnie długodystanstowym.

Tomasz Labus(Śladami Marzeń)- podróznik, pilot wycieczek. Pasjonat kulinaranych podróży, odległych kultur i przygód. Od 10 lat zwiazany z turystyką, współautor tego bloga. pomysłodawca i organizator Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzęń – jednej z najwiekszych imprez podrózniczych w Polsce. Odbywał wielomiesieczne podróże po Azji oraz Ameryce Południowej. Zapalony kolekcjoner numizmatów oraz jednorazowych torebek  cukrów z całego  świata.

Nie czekajcie! Kalendarz szybko się zapełnia!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *