Warsztaty i podróżniczy Speed Dating – ruszyły zapisy

Zapraszamy na tegoroczne Warsztaty w ramach 7.Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was 10 sesji warsztatów (m.in survival, crowdfunding, warsztaty fotograficzne, warsztaty językowe) podróżniczy spacer po Poznaniu, oraz hit poprzedniej edycji czyli Podróżniczy Speed Dating vol.2. Na wszystkich warsztatach przygotujemy dla Was słodki poczęstunek oraz ciepłe napoje.

Każdy znajdzie coś dla siebie! Wszystkie warsztaty odbywają się w ramach 7.Festiwalu Podróżncizego Śladami Marzeń. Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy. Istniej mozliwość dopisania się na miejscu, bezpośrednio przed ich rozpoczęciem, ale tylko w przypadku kiedy nie pojawi się któraś z osób posiadajacych rezerwację.

Zapisy na końców wpisu oraz tutaj  https://sladamimarzen7warsztaty.evenea.pl/

Co dla Was przygotowaliśmy? 

1. Podróżniczy Speed Dating vol.2 

Po sukcesie zeszłorocznego Podróżniczego Speed Datingu (dziękujemy wszystkim uczestnikom za sporo pozytywnego feedbacku i rozwojowych wskazówek!) zdecydowaliśmy się powtórzyć dla Was ten event w nieco zmienionej odsłonie. Ponownie będziecie mieli możliwość znalezienia kompana podróży – a kto wie, czy ta podróż nie przedłuży się na całe życie… ;) W tym roku udział w Speed Datingu będzie płatny 8zł – a w tej cenie znajdziecie szansę na 10-15 interesujących rozmów, a także ciepłe napoje i poczęstunek, który pomoże w osiągnięciu przytulnej atmosfery, sprzyjającej pogawędkom.

Panie prosimy o zapisy tam gdzie w tytule widnieje słowo Panie, a Panów na grupę dla Panów. Wtedy na speed datingu  będą zachowane róne proporcje.

2. Warsztaty Fotograficzne 

Sobota 02.02.2019 godz. 12:30

Niedziele 03.02.2019 godz. 12:30

Warsztaty organizowane przez www.kursfoto.pl, o tematyce Portret. Trzeba posiadać swój aparat.
Portret – czyli jak fotografować człowieka w świetle sztucznym i zastanym. Jak sprawić by model prezentował się korzystnie, szczuplej, smuklej, ale i mniej korzystnie, ponieważ i takie zdjęcie niekiedy trzeba wykonać. Ruch w portrecie, perspektywa, obiektywy, jak fotografować w podróży. Przygotujcie się do teoretycznego wprowadzenia, ale i praktyki, podczas której będziecie sami sobie pozowali. Zapraszamy!

3.Warsztaty Survivalowe z Emilem Wittem

Sobota 02.02.2019 godzina 11:00

Jak wykorzystać swojego smartfona i znalezione śmieci w przetrwaniu w extremalnych warunkach – Warsztaty z Emilem Wittem

Zapraszamy na niepowtarzalne warsztaty surwiwalowe podczas, których będziecie mieli okazję przejść przez symulację sytuacji, w której po wydostaniu się z kłopotów jedyną rzeczą, która Wam w ręce zostaje to… niedziałający telefon. Zamiast płakać zrobicie z niego nóż, kompas, lusterko sygnalizacyjne i …spróbujecie też wykrzesać iskry baterią. Przejdziemy też przez temat bardzo istotnej sztuki improwizowania i tworzenia czegoś z “niczego” czyli przekonamy się na jak wiele sposób możemy wykorzystać znalezione w lesie czy też gdziekolwiek indziej śmieci. Jak za ich pomocą przefiltrować wodę, zrobić, śpiwór czy też zadaszenie? Przekonacie się niedługo!

Prowadzący: Emil Witt 23l, stały amazoński bywalec od 2013 roku. Fotografuje, filmuje, poszukuje pięknych chwil wsród Indiańskich plemion, prowadzi wyprawy i pisze reportaże z dalekiej Amazonii i Andów. Prowadzi stronę emil-witt.com

4. Warsztaty pisania książek podróżniczych z Dominikiem Szmajdą

Podróżujesz i lubisz o tym pisać? A może masz w planach napisanie książki? To warsztaty właśnie dla Ciebie!
Skupimy się bardziej na sprawach wydawniczych, a nie literackich, czyli będzie mowa o:
realiach rynku książki podróżniczej, współczesnych modelach wydawniczych, kosztach wydania książki, potencjalnych zyskach, marketingu książki.
Warsztaty poprowadzi Dominik Szmajda – podróżnik, współwłaściciel Wydawnictwa Sorus, wydawca bestsellera “Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd” i innych nagradzanych książek podróżniczych.

5. Crowdfunding w podróżach Polak Potrafi – Jakub Sobczak i Magdalena Komur 

sobota 02.02.2019 godz.15:30

niedziela 03.02.2019 godz.12:30

Na warsztatach powiemy jak sfinansować społecznościowo projekty podróżnicze. Podpowiemy jak dobrze przygotować projekt crowdfundingowy. Pokażemy dobre praktyki, ostrzeżemy przed błędami, odpowiemy na pytania z sali.

Dla uczestników warsztatów promocja na prowadzenie projektu (podają hasło promocyjne w trakcie warsztatów)

Jakub Sobczak – pomysłodawca i założyciel PolakPotrafi.pl, to on wprowadził crowdfunding do Polski. Należy do grona najlepszych znawców crowdfundingu.

Magdalena Komur, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, pracuję w PolakPotrafi 3 lata i zajmuję się koordynowaniem projektów, opiekuję się projektodawcami na każdym etapie projektu – jeśli ktoś zgłasza projekt – trafia w jej ręce :)

6.Wojna z akcentem – warsztaty języka angielskiego Kontakt

sobota 02.02.2019 godz.17:00

W Internecie roi się od różnej maści domorosłych specjalistów od wymowy angielskiej, niestety wielu z nich nie potrafi poradzić sobie z tak podstawowymi słówkami jak: “of”, “was” lub “don’t”. A to dopiero wierzchołek góry lodowej – mało kto wie, że żadna polska samogłoska nie występuje w języku angielskim. Na spotkaniu spróbujemy zmierzyć się z najważniejszymi pułapkami języka angielskiego, jakie zastawił na nas nasz rodzimy język, ze szczególnym uwzględnieniem procesów związanych z fenomenem connected speech.

Prowadzenie w języku angielskim: Gerard Nowak- lektor CJO Kontakt

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY JUŻ DZIŚ!


UWAGA !

Bilet wstępu na warsztaty nie jest biletem wstępu na teren Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz na Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, a jedynie potwierdzeniem i rezerwacją miejsca na wybrane zajęcia dodatkowe prowadzone na Festiwalu.

Każdy uczestnik potrzebuje dodatkowo bilet wstępu, który można zakupić na stronie www.bilety.mtp.pl

Opłata pobrana za rejestrację jest przeznaczona na poczęstunek dla uczestników Warsztatów. Podczas zajęć dla uczestników będzie przygotowana kawa, herbata oraz słodki poczęstunek

Masz już bilet na podróżnicze FLUO PARTY i koncert Tabu? Kup już teraz! 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *