Wyczuwam bileciki… Zdobądź je!

Spróbuj zdobyć swój bezpłatny  karnet na 7.Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń?

Jak to zrobić?

Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń odbywa się w terminie 1-3.02.2019 r. w pawilonie 15, sala G.1 i jest imprezą towarzyszącą Targom Produktów i Regionów Turystycznych Tour Salon, które odbywają się w tym samym terminie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jak zdobyć bezpłatne zaproszenie?

  1. Dołącz  do wydarzenia na Facebooku klikając „Zainteresowany” lub  „wezmę udział” oraz je udostępnij na swojej tablicy :)->Wydarzenie
  2. Polub profil Festiwalu na FB ->  Fan Page Festiwalu 
  3. Dzięki temu będziesz miał dostęp do wszystkich informacjach o Festiwalu i wydarzeniach towarzyszących – pozostał Ci ostatni krok
  4. Następnie wejdź miedzy 10.01.2019 a 13.01.2019 na stronę www.festiwal.sladamimarzen.pl –   zapisz się do newslettera, potwierdź adres e-mail i cierpliwie czekaj do 15.01.2019 na informację od nas. O przyznaniu biletu będzie decydował algorytm oraz weryfikacja pytania otwartego.
  5. Każda osoba, która zgłosi się do newslettera otrzyma do dnia 15.01.2019 informację pozytywną (przyznanie biletu) lub negatywną (brak przyznania biletu)
  6. Wszystkich zachęcamy także do wspólnego spędzania czasu na podróżniczym Fluo Party z koncertem Tabu, warsztatach które organizujemy w ramach Festiwalu oraz pozostałych spotkań. Warsztaty
  7. Dołącz do naszej publiczności, prześlij informację znajomym, przybywajcie tłumnie:) Razem przeżyjmy inspirujące 3 dni!

ZAPRASZAMY i CZEKAMY NA WAS! Jaśmina i Labi!

O przyznaniu biletu będzie decydował algorytm oraz weryfikacja pytania otwartego. Wysłanie zgłoszenia nie daje  gwarancji otrzymania biletu. Pula zaproszeń jest ograniczona.

Organizator nie ma obowiązku uzasadnienia swojego wyboru od którego nie przysługuje odwołanie.

Bilety na Festiwal możesz także zakupić tutaj – >  KUP BILET NA FESTIWAL

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *