Wyślij zdjęcie do 5.01.2019 – last call

Drodzy Podróżnicy i Fotografowie!
Już po raz siódmy organizujemy festiwal podróżniczy Śladami Marzeń – i po raz siódmy mamy zamiar wyłonić najlepsze podróżnicze zdjęcia! Zachęcamy Was gorąco do przesłania zgłoszeń na tegoroczny konkurs – wszystko, co rozumiecie pod tematem „Nie szata zdobi człowieka”
Na zdjęcia czekamy do dnia 05.01.2019. Łączna pula nagród w konkursie fotograficznym to blisko 4000 pln – aparat Instax, kursy fotograficzne ufundowane przez www.kursfoto.pl,  bony do Decathlonu i wiele innych ufundowanych przez naszych sponsorów.

KONKURS FOTOGRAFICZNY tytuł „Nie szata zdobi człowieka” 

Uzasadnienie tytułu: Nie szata zdobi człowieka… ale pokaż, co szaty mówią o jego kraju i kulturze. Co się nosi na Piątej Alei, co na peruwiańskim targu, a co w buddyjskim klasztorze? Czekamy na zdjęcia lokalnej mody – w tym sezonie królują wszystkie style, które oddają klimat miejsca.
Akceptujemy zdjęcia wykonane technikami wszelakimi, min 1500 px na dłuższym boku i 300 dpi. Każdemu zdjęciu musi towarzyszyć podpis (polecamy metodę 5W – > https://en.wikipedia.org/wiki/Five_Ws). Powodzenia!

Prześlij zgłoszenie do 5.01.2019

Prześlij swoje zgłoszenie w tej kategorii:

Formularz-zgłoszeniowy FOTO Śladami Marzeń2019

Regulamin: REGULAMIN 7. ESTIWALU PODRÓŻNICZEGO Śladami Marzeń 2019

Zobacz jak wyglądały poprzednie edycje festiwali

 

konkurs_foto_2

 

2 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *