Wystartowały zgłoszenia

Wystartowały zgłoszenia do 7. edycji Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń, która odbędzie się 1-3.02.2019 r.  Do konkursu o „Złoty Ślad” wybierzemy 12-14 prelegentów, którzy kolejny raz powalczą o cenne nagrody, prestiż a jednocześnie przeżyją niezapomniane 3 dni wesołej zabawy.

wyslij_zgloszenie_slider

Mamy nadzieję, że po raz kolejny zaskoczycie nas ogromną ilością  pięknych wspomnień, cudownych opowieści, niesamowitych przygód i zapierających dech w piersiach zdjęć!

Na zgłoszenia  prelekcji czekamy do 30 listopada 2018 roku, a na zdjęcia do 05.01.2019 roku :)

Dołącz do wydarzenia już dziś na Facebooku :) – Klik

 

Konkurs o „ZŁOTY ŚLAD” na najlepszą prelekcję podróżniczą

Konkurs o „Złoty Ślad” ma na celu wyłonienie najlepszej, najciekawszej i najatrakcyjniejszej prelekcji podczas festiwalu. Nie ma tutaj znaczenia pokonana odległość. Liczy się pasja, przygoda i atrakcyjne przedstawienie swojej podróży. Często podążamy za śladami, czasami są to ślady naszych marzeń, czasami ślady ludzi którzy robili to przed nami. Każdy przeżywa to jednak na swój sposób, wyjątkowy, ciekawy i niepowtarzalny. Zachęcamy Was wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, po to żeby inspirować publiczność, a także przedstawić swoje wyjątkowe dokonania i … zostawić po sobie ślad :):)

Po raz kolejny postanowiliśmy zorganizować dwie kategorie konkursu:

  • ŚLADAMI MARZEŃ PO POLSCE

Polska jest piękna, zachwyca, coraz więcej osób ją odkrywa i się tym dzieli. Nasz Kraj potrafi czasem zadziwić bardziej niż niektóre egzotyczne destynacje. Często nie zdajemy sobie sprawy jakie skarby mamy na wyciągnięcie ręki. Nie chowaj zdjęć i wspomnień na dysku komputera, wyślij zgłoszenie i podziel się nimi z osobami, które z zapartym tchem wysłuchają twojej opowieści:)

  • ŚLADAMI MARZEŃ PO ŚWIECIE

Podróże małe i duże, dalekie i krótkie, każda wyjątkowa, każda coś wnosi do naszego życia. Nie chowaj zdjęć i wspomnień na dysku komputera, wyślij zgłoszenie i podziel się nimi z osobami, które z zapartym tchem wysłuchają twojej opowieści:)

Prześlij swoje zgłoszenie w tej kategorii Formularz-zgłoszeniowy-Festiwal-Śladami-Marzeń-PRELEKCJA-2019

Regulamin REGULAMIN 7. FESTIWALU PODRÓŻNICZEGO Śladami Marzeń 2019

 

Prześlij zgłoszenie do 30.11.2018

KONKURS FOTOGRAFICZNY tytuł “Nie szata zdobi człowieka” 

Uzasadnienie tytułu: Nie szata zdobi człowieka… ale pokaż, co szaty mówią o jego kraju i kulturze. Co się nosi na Piątej Alei, co na peruwiańskim targu, a co w buddyjskim klasztorze? Czekamy na zdjęcia lokalnej mody – w tym sezonie królują wszystkie style, które oddają klimat miejsca.
Akceptujemy zdjęcia wykonane technikami wszelakimi, min 1500 px na dłuższym boku i 300 dpi. Każdemu zdjęciu musi towarzyszyć podpis (polecamy metodę 5W – > https://en.wikipedia.org/wiki/Five_Ws). Powodzenia!

Prześlij zgłoszenie do 5.01.2019

Prześlij swoje zgłoszenie w tej kategorii Formularz-zgłoszeniowy FOTO Śladami Marzeń2019

Regulamin: REGULAMIN 7. ESTIWALU PODRÓŻNICZEGO Śladami Marzeń 2019

Zobacz jak wyglądały poprzednie edycje festiwali

Dowiedz się więcej o ubiegłorocznych sponsorach

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *