Zaproszenie na Festiwal – nowa pula biletów tylko do 11.10.15

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie Festiwalem i liczne zapytania zdecydowaliśmy się uruchomić nową pulę bezpłatnych zaproszeń na Festiwal. Ze względów organizacyjnych czekamy na Wasze zgłoszenie tylko do niedzieli 11.10.2015 do 23:59. Póżniej ze względów organizacyjnych nie będziemy już w stanie rozsyłać maili. Bardzo prosimy o udostepnienie tej wiadomosći i przesłanie do znajomych. Zasady zdobycia bezpłątnej wejściówki poniżej.

Do dzieła ;)

IIIFestiwal Podróżniczy Śladami Marzen już za 5 dni! Chcielibyśmy Wam jasno przedstawić zasady wstępu na imprezę oraz sposoby zakupu i zdobycia i wymiany wejściówek.

Przypominamy Wam także, że wśród wszystkich osób obecnych na sali będzie w niedziele losowana nagroda główna dla publiczności! W tym roku jest to 2-osobowy rejs z Swinoujścia do Trelleborga wraz z opłaconym transportem samochodu, ufundowany przez TT-line.

LOGO

 

Przeczytaj uważnie :)

Festiwal Podrózniczy Śladami Marzeń odbywa się w terminie 16-18.10.2015 i tradycyjnie jest imprezą towarzyszącą Targom Produktów i Regionów Turystycznych Tour Salon, które odbywają się w terminie 15-17.10.2015. W związku z tym biletem wstępu na Festiwal jest bilet uprawniający do wejścia na Tour Salon. Obowiązuje on w dni 16.10.2015 oraz 17.10.2015. Natomiast w dniu 18.10.2015 bilet ten nie działa.

Bilety, które Wam rozsyłamy są biletami jednorazowymi.  Powstaje zatem pytanie – Jeżeli chcę być obecny podczas dwóch lub trzech dni imprezy co mam zrobić? 

Odpowiedzi są bardzo proste – dla każdego rozsyłamy 2 jednorazowe zaproszenia i tak oto:

  • uprawniają one do bezproblemowego wejścia w piatek i sobotę.
  • w piątek i sobotę każdy, kto chce dostać wejsciówkę na niedziele powinien zgłosić się do naszej recepcji ( przy wejściu do  sali Zielonej) i tam otrzyma bilet.
  • osoby, które będą obecne tylko w piątek lub chcą przyjśc tylko w niedzielę powinny z wydrukowanym biletem lub zaproszeniem na Tour Salon udać się do Manager Holu Wschodniego MTP (wejście od Głogowskiej) i tam po przedstawieniu zaproszenia lub biletu otrzymają aktywny bilet wstępu na niedzielę.

 

A teraz podobnie jak w zeszłym roku, informacja jak zdobyć od nas bezpłatne zaproszenie;)

  1. Dołączyć i do wydarzenia na FB -> Wydarzenie Kliknij Tutaj
  2. Polubić profil festiwalu na FB oraz go udostępnić -> Profil Festiwalu Kliknij Tutaj
  3. następnie przesłać maila na adres: festiwal.sladamimarzen@gmail.com – przesyłamy maksymalnie 4 bilety ( dla 2 osób na 2 dni) imieniem i nazwiskiem oraz adresem mail do przesłania zaproszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 07.10.2015, a rozsyłamy je do 12.10.2015
  4. LICZBA ZAPROSZEŃ OGRANICZONA – w przypadku wyczerpania puli każdy chętny może zakupić bilet. Informacje tutaj: JAK KUPIĆ BILET 

Dziękujemy serdecznie Międzynarodowym Targom Poznańskim i Dyrektor Tour Salon 2015 za maksymalne ułatwienie wejścia dla wszystkich fanów podróżniczych opowieści.

PLAKAT FESTIWALU – Zapraszamy do udostepniania go pod tym linkiem 

plakat+now+ostateczny.compressed-page-001

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *