Małgorzata i Michał Pawełczyk

Małgorzata i Michał Pawełczyk – lekarz i programista. Wspólnie podróżują od 11 lat. Zaczęli jako para, później zostali małżeństwem, a w Andach stali się drużyną. Na działanie przez dwa lata w obrębie najdłuższego pasma górskiego Świata, małżeństwo to mogłoby być zbyt mało ;)

Dzięki mieszkańcom Ameryki Południowej i wytrwałości, otrzymali doświadczenie, które na zawsze zawiesiło ich na tym kontynencie. Nie planują kolejnej podróży, po prostu wrócą na Andyjskie ścieżki. Kiedyś przyjdzie na to czas. Wtedy znów uścisną Elvirę, Luz, Carol, Andresa czy Ricardo. W międzyczasie czytają i słuchają mądrzejszych od siebie i kontynuują dokumentację swojej podróży na stronnie kwestiaszlaku.pl

Opis prelekcji

Andy, cztery litery jako plan wyprawy rowerowej. Najdłuższe pasmo górskie Świata było osią i mapą dla naszych działań podczas prawie dwuletniej wyprawy w Ameryce Południowej. Język hiszpański był kluczem do rozmów, które tej drodze nadały sens. Ta podróż jest o tym jak rower skraca dystans do drugiego człowieka i o czym mówią ludzie po drugiej stronie oceanu.