Czeka na Ciebie moc wrażeń!

Coffee Journey od rana do późnego wieczora w pełnej gotowości do kawowego dopieszczania każdego, kto ceni sobie małą, dużą i średnią czarną bariści chętnie zabiorą Was na cztery sposoby w świat idealnie zaparzonej kawy

Jeśli nie kawa, to może yerba? Yerbastyczne wrażenia smakowe zapewnia Yerba Mama! Moze być na ciepło lub na zimno, a do każdego kubka yerbowe ciekawostki gratis!

O tym, jak rzucić odcienie szarości, zgarnąć ekipę, busa i ruszyć kolorować swój świat opowiada ekipa “Busem przez świat”. Uwaga! Ta pasja jest zaraźliwa i przenosi się drogą ksiązkowo – opowieściową

Wyzwanie “RedBull. Can you make it?” rzuca producent słynnego napoju mocy. Tydzień bez kasy, kart kredytowych i dostępu do internetu z walutą w postaci puszek RedBulla w zamian za niesamowite doświadczenia! Studenci z wyobraźnią i wolnymi 7 dniami, którym tajniki autostopowania nieobce, proszeni są o nagranie filmiku promocyjnego i przesłanie go do 17.02. Przygoda czeka!

Podobno szczęścia nie można kupić. Ale można biwakować, a to podobno to samo Coleman chętnue wesprze sprzętowo tych, którzy marzą o zapierajacych dech widokach z dala od utartch szlaków

Funaticos Grupa i Melo Me połączyli siły, by dodać kolorów Waszym wyprawom! Każdy, komu znudziła się czerń i marzy o zarażeniu innych swoją podróżniczą pasją przez słowo i kolor, niech szykuje się na metamorfozę z mistrzami outdoorowych barw!

Znany i kochany Decathlon, który nie raz uratował marzenia wielu podróżników, zaprasza na dyskusję na temat tego, co w sprzętowej “trawie” piszczy i dlaczego dobór odpowiedniego plecaka to sztuka!

O trening szarych komórek przed wyprawami marzeń i tymi bardziej przyziemnymi zdaniami troszczy się Rebel. Miłośnicy planszówek i gier na pewno znajdą coś dla siebie!

Mistrzowie łaczenia funkcjonalności i stylu z Peak Design zapraszaja wszystkich fotografów i każdego, dla kogo funkcjonalnośc i estetyka toreb oraz plecaków jest elementem istotnym.

Na dyskusje o kadrach i trendach w fotografii zaprasza Olympus a miłośnicy klimatów północnych moga zrobić sobie zdjęcie na tle islandzkiego lodowca.

Wojnę plastikowi w podróży wypowiedział Bagdrip. Wpadajcie na ich stoisko, by dowiedzieć się, jak cieszyć się aromatyczną kawą bez ekologocznych wyrzutów sumienia.

Manaslu Outdoor pokaże Wam, ze zdobywanie niezdobytego nie musi wiazac się z poparzeniami, schodzaca skóra i innymi nieprzyjemnymi elementami walki z żywiołami.

Ana Ganda z pewnoscia podbije swomi dziełami serca tych, którzy cenia sobie “wolne ręce” i chcą kolorowo ulokować swoje skarby w kolorowych nerkach, torbach i portfelach. Uwaga! Logo “Śladami Marzeń” pojawia się tu często!

O odszkodowaniach za nieprzyjemne niespodzianki w podróży opowie “Do Nothing” i chętnie doradzi, co zrobić, by zrekompensować niespodziewaną przerwę w spełnianiu marzeń.

Z kolei Sky Camp pokaże Wam jak spojrzeć na świat z góry i (dosłownie) przybliży nieba tym, którzy marzą o skokach ze spadochronem czy innych nietypowych perspektywach podziwiania świata

GranCanaria odkryje przed Wami tajemnice tej szczególnej Wyspy Kanaryjskiej i doradzi, jak uczynic Wasz pobyt na Wyspach Szczęśliwych jedną z największych przygód Waszego życia.

Podróż bez dodatkowych bzyczących towarzyszy? Moskito Guard służy radą, jak nie stać się żywą stołówką dla komarów i cieszyć się w pełni podróżą.

Podróżuje się myślą, mową, wzrokiem i… smakiem! Jeśli niestraszne Wam pikantne smaki i macie duszę kuchennego eksperymentatora dołączcie do Moniki Mądrej-Pawlak i Janka Pawlaka, by dać sie ponieść ich kulinarno-podróżniczej pasji i pożegnać erę schabowego z ziemniakami w kuchni!

Kolorowy szal? Ręcznie haftowany bieżnik? A może przytulas z paruwiańską lamą? Wasze tkane kolorowe marzenia spełnia Ethnoflow.pl!

Marzycie o płynnym posługiwaniu się językami obcymi? Złapcie “Kontakt”! Lektorzy i native speakerzy przeprowadza Was przez meandry gramatyczne języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, sprawiając, że grono Waszych znajomych z najbliższej podróży znacznie się powiększy

Jack Wolfskin to marka, której nie trzeba przedstawiać dzisiaj ta ekipa czeka na Was z niespodzianką, dzięki której zawyjecie jak wilki, poczujecie się jak wilki w ludzkiej skórze, a nawet zaczniecie zbierać watahę!

Że Polak potrafi, wiemy wszyscy szczególnie, gdy chodzi o finansowy aspekt spełniania marzeń. Z PolakPotrafi.pl niemożliwe nie istnieje, a o zaletach crowdfundingu dowiecie się na stoisku!

“Góra w chmurach marzeń. Pracownia mozaiki” zaprasza na jedyne w swoim rodzaju współtworzenie festiwali doświadczenie nie jest wymagane

“Tak, dasz radę” spełnić podróżnicze marzenia, i to z piękną fryzurą Batiste udowadnia, że nie da się przyjemnie umyć włosy na sucho, nie używając do tego cennej wody

Nasi goście z Focus Nordic udowodnią Wam, że nie ma miejsca, gdzie nie można zrobić pięknych zdjęć Bystre oko fotografa wspomoże odpowiedni sprzęt, a o radę pytajcie na stoisku.

Nie samą kawą i yerbą żyje podróżnik. Fritz-Kola dopieści podniebienia tych, którym udzieliły sie gorące emocje warsztatow i prelekcji, oraz doda sił, by chłonąć dalej uroki dzisiejszego dnia.

Fortuna kołem się toczy. A browar Fortuna rozlewa znane wszystkim piwo, które stało się już miejscowym rarytasem. Miłośnicy złota w płynie, “będziecie Państwo zadowoleni!”

Na wyścig autostopem zaprasza Addicted2fun! Pytajcie, dociekajcie, a może już niedługo przesiądziecie się z busów i pociągów na transport napędzany uśmiechem i życzliwością

????

Autorka: Monika Florczak