RIDERS CONNECTION & podróżnicze PEACE and LOVE PARTY

8.Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń to największa impreza podróżnicza w Wielkopolsce. W jej ramach oprócz prelekcji, warsztatów i spotkań odbywa się Podróżnicze After Party, która jest częścią trasy koncertowej zespołu Riders Connection.
Zdecydowaliście, że impreza odbędzie się w klimacie
★★ Peace and Love ★★

Impreza z koncertem berlińskiego zespołu
★★Riders Connection ★★ oraz podróżnicze AfterParty, na którym zagra ★★ DJ Jasiu ★★ – oficjalna impreza Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, w tym roku odbędzie się w sobotę 15.02.2020 w legendarnym poznańskim klubie u Bazyla.

Bilety w sprzedaży na www.ToBilet.pl oraz www.kupbilecik.pl
★ 30pln do 24.12.
★ 40pln do 12.02
★ 50pln do 15.02 oraz w kasach klubu.
BILETY ★ https://bit.ly/2MkWbEO


Riders Connection – zespół powstał 2010 roku w Berlinie. W swojej muzyce łączą wyjątkową mieszankę reggae, soul i folky blues. Dzięki temu tworzą swój własny styl i niepowtarzalny rodzaj muzyki. Nie używają zestawu perkusyjnego, a ich beatboxing guru Moritz wszystkie dźwięki tworzy swoimi ustami. Dzięki temu tworzy unikalną frekwencję fukny beatów takich gatunków jak hip-hop, techno oraz bębny, bas, a nawet narodowych Australijski instrument “Didgeridoo”

Wokalista i gitarzysta Phillip na koncertach przekazuje prawdziwą pasję i ekspresję publiczności, dzięki swojemu dynamicznemu i urzekającemu głosowi. W czasie występu prezentuje cała barwę swojego głosu, imituje trąbkę – a dzwięk bardzo łatwo pomylić z prawdziwym instrumentem. Tego warto posłuchać i zobaczyć na własne oczy!

Zespół rozpoczął swoją karierę na ulicach Berlina – ich muzyka zyskała w krótkim czasie wielu fanów, efektem czego były trasy koncertowe w Niemczech, Szwajcarii i Republice Południowej Afryki. Występ podczas podróżniczego AfterParty bedzie ich drugim koncertem w Polsce. Wydali 3 płyty: Natural Sound System, Colour Me oraz najnowszą “Band” wydali w powiększonym składzie i w takim się tez pojawią na Festiwalu.

Wszystko na świecie to połaczenie podróży i przeżycia. Dlatego na scenie zawsze dodają dużą dawkę humoru, śpiewają chóralne dzwięki, a publiczności dostarczają niezapomnianych wrażeń.

Riders Connection wystapili pierwszy raz w Polsce w ramach 6. edycji Festiwalu. Teraz przyjeżdzają ponownie z nową płytą oraz w powiększonym składzie. To gwarancja jeszcze większej dawki emocji i energii na festiwalu.

Będzie to przebierana impreza podróżnicza w klimacie PEACE and LOVE. Imprezę rozkręca Jaś Sieiński czyli niezawodny DJ Jasiu.

Chcecie posłuchać zespołu:

https://www.ridersconnection.de/musik.html