Rusza akcja #wspierampodroznika. Kup prezent świąteczny od podróżnika :)

Witajcie! W ten piękny dzień chcieliśmy zachęcić Was do wsparcia całej festiwalowej społeczności podróżników, organizatorów, prelegentów ?. To autorzy kalendarzy, książek?, zdjęć, rękodzieła, najróżniejszych gadżetów, oryginalnych ubrań, idealnych na świąteczne prezenty?. To ludzie pełni pasji, marzeń. Ten rok jak wszyscy Ten rok jak wszyscy wiemy, jest wyjątkowo „dziwny” i w tym szczególnym czasie warto pomyśleć, robiąc świąteczne prezenty nie tylko o osobach obdarowywanych ale także o ich twórcach. Oficjalnie rozpoczynamy akcję #wspierampodroznika ? Pomożecie?


Wiele z osób, które łączyły swoje pasje zawodowe z podróżowaniem i działaniem artystycznym jest w trudnej sytuacji. Zachęcamy Was zatem do lokalnych zakupów, do wybierania rodzimych produktów, do wsparcia rękodzieła czy twórczości osób, którym w tym szczególnym covidowym czasie może być ciężko.?

Podzielcie się z nami miejscami w których można zakupić, wyjątkowe, autorskie rzeczy, a jednocześnie wesprzeć wyjątkowych ludzi głownie podróżników, artystów, lokalnych twórców.. od książek, kalendarzy, biżuterii, gadgetów podróżniczych po vouchery na fajne usługi, ubrania. Wrzucajcie linki. Wysyłajcie nam wiadomości. Ktoś potrzebuje platformy sprzedażowej? Pomożemy – udostępnimy miejsce w naszym sklepie internetowym, który specjalnie do tego celu został stworzony. Asortyment będziemy uzupełniali o dzieła podróżników związanych z Festiwalem i nie tylko. Będziemy także regularnie do 20.12.2020 publikowali polecane projekty, pomysły w naszych social mediach.


Osobiście zamierzamy kupić jak najwięcej świątecznych prezentów od znajomych podróżników, organizatorów i twórców. Musimy wspierać siebie nawzajem. To nasze wraca z zdwojoną siłą! Drodzy Wspaniali Festiwalowi Fani! Zawsze mogliśmy na Was liczyć. Jesteście najwspanialszą podróżniczą społecznością na Świecie. Wesprzecie podróżników? Marketing szeptany ma wielką moc Nie bójcie się mówić o tym co fajne! Stwórzmy razem wielką bazę oryginalnych świątecznych prezentów.!
Bo #wspierampodroznika ? #wartolokalnie ? #sladamimarzen ?


W sklepie już znajdziecie kalendarz na rok 2021 autorstwa Jakub Rybicki – Stories told with vision, drewniane mapy, ręcznie szyte nerki i worki śladami marzeń oraz idealne na rodzinne wyjazdy zestawy do baniek mydlanych od Bubble Brothers, które kupicie także bezpośrednio na stronie producenta.

Całą listę polecanych w social mediach sklepach będziemy aktualizowali na naszej stronie :)

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *