Chcesz dołączyć do grona partnerów Festiwalu? Napisz do nas: festiwal.sladamimarzen@sladamimarzen.pl

9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń Wspierają

Patronat honorowy

Poznań – to właśnie tu bije serce festiwalu! To tu, w samym sercu Wielkopolski przez trzy dni będzie okazja to zobaczenia części Świata.

Partnerzy organizacyjni

To właśnie dzięki uprzejmości Grupy MTP i Targów Turystycznych Tour Salon, mamy możliwość już po raz ósmy spotkać się na festiwalu

Biorąc udział w festiwalu odwiedź także Targi Tour Salon! 
Targi Tour Salon – Targi regionów i produktów turystycznych odbywają się także w Poznań Congress Center, na poziomie 0. Targi TOUR SALON są co roku miejscem inspiracji dla kilku tysięcy pasjonatów podróży, którzy poszukują ciekawych destynacji dla swoich wypraw weekendowych czy wakacyjnych, chcą przeżywać je świadomie zdobywając przy tym unikatową wiedzę o miejscach i ludziach. Wydarzenie stanowi także platformę promocji i prezentacji ofert turystycznych, a także wymiany wiedzy i doświadczeń w gronie przedstawicieli sektora turystycznego.

Czwarta edycja Caravans Salon Poland w tym roku dopełni festiwal kamperowym klimatem. Najnowsze kampery, przyczepy, sprzęt biwakowy, zlot caravaningowy Strefa Retro oraz Strefa Hand Made.

www.caravanssalon.pl

Partnerzy strategiczni

Idealny balans między jakością, mobilnością i innowacjami to myśl która przyświeca firmie Olympus tworząc sprzęt fotograficzny dla Was od ponad stu lat! Wpadnij na nasze stoisko zrobić sobie zdjęcie na lodowcu, wypożyczyć za darmo sprzęt, pogadać o fotografii z ciekawymi ludźmi i przekonaj się, że nie musisz już nosić ze sobą wielkiej ciężkiej torby fotograficznej aby robić oszałamiające zdjęcia! __________________________________________________________________________

Partnerzy

kursfoto.pl
Centrum Kreacji Multimedialnej – www.kursfoto.pl – rozwiń swoje umiejętności i dowiedz się jak pasjonujący jest świat fotografii.  Szkoła fotografii mająca swoje oddziały w największy miastach Polski. Świetne zajęcia dostosowane do różnych poziomów uczestników, dzięki którym można poznać tajniki fotografii.
Weź udział w warsztatach fotograficznych podczas festiwalu.

Centrum Języków Obcych Kontakt
Język w podróży to niezbędny element. Ułatwia dotarcie do wielu miejsc i otwiera serca ludzi. Kontakt Espańol oferuje szeroką gamę kursów językowych! Skorzystaj z warsztatów językowych podczas festiwalu

TT-Line oferuje przewozy promowe między Świnoujściem, północnoniemieckimi portami Travemünde oraz Rostockiem a Trelleborgiem w południowej Szwecji. Dysponuje flotą 6 nowoczesnych statków i ponad 50-letnim doświadczeniem w przewozach osób i ładunków na Morzu Bałtyckim.TT-Line oferuje wszystkim Klientom inteligentny i elastyczny system cenowy! Z biletem Smart TT-Line zaoszczędzisz czas i pieniądze. Cena za przejazd promem zależy od czasu, w którym jest złożona rezerwacja oraz od aktualnego stanu rezerwacji zasobów promu na wybrany rejs. Im szybciej dokonasz rezerwacji, tym większa szansa na niższa cenę!
TT-Line ufundowało nagrodę bilet na prom do Szwecji, dla 4  osób + Kabina + możliwość zabrania samochodu!

SKY CAMP
Jeśli interesuje Was, jak wygląda świat z 4000 metrów i jak to jest lecieć 200 km/h w dół – zapytajcie Sky Camp.  Na stoisku dowiecie się wszystkiego o skokach spadochronowych – zarówno tych w tandemie jak i o kursach AFF. Dziś każdy może zostać skoczkiem spadochronowym, a Sky Camp to ekipa złożona z najlepszych instruktorów w Polsce. Zresztą to nie wszystko – możecie też wypróbować skoki spadochronowe w wirtualnej rzeczywistości (VR), zobaczyć jak wygląda sprzęt spadochronowy oraz jak w obecnych czasach działają systemy zabezpieczeń spadochronowych. Koniecznie warto zajrzeć!

Bubble Brothers –  Szukasz inspiracji? Chcesz się dobrze bawić bańkami mydlanami? Bubble Brothers producent proszku do baniek mydlanych i ręcznie robiony kijków udzieli Ci wszystkich szczegółów. Bubble Brothers – We make Your Life more Color full

Jura Park w Krasiejowie. Przeżyj niezapomnianą przygodę w JuraPark w Krasiejowie. Odkryj tajemnice dinozaurów i początków historii ludzkości.
https://juraparkkrasiejow.pl/

ERGO Ubezpieczenia Podróży to znane w Polsce i Europie dawne ERV. Poprzez rebranding w 2019 roku firma podkreśliła swoją wieloletnią przynależność do Grupy ERGO. Specjalizuje się w ubezpieczeniach podróży klientów biznesowych i indywidualnych. Dopasowane pakiety ubezpieczeń minimalizują ryzyka zagranicznych wyjazdów i pozwalają śmiało realizować podróżnicze pasje.
ww.ergo-ubezpieczeniapodrozy.pl/

Coffee Journey Wierzymy, że kawa to podróż. Podróż smaków. Podróż ziarna z plantacji do kawiarni. Nasza 20-letnia podróż, której efektem jest Coffee Journey. Od samego początku kawa stanowiła centrum naszego zainteresowania. Wysokiej jakości produkt jest dla nas najważniejszy.
Odwiedź nasze stoisko i spróbuj kawy z najlepszej poznańskiej palarni.
https://coffeejourney.pl/

Partner wieczornych spotkań. Klub Cooliozum przy ulicy św. Marcin 45

Partner wieczornych spotkań. Lot Chmiela