Rodzinny Festiwal Podróżniczy TUP TUP

22-23. października 2022 r. Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon Congress Center

przy Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń

Rodzinny Festiwal Podróżniczy to nowy projekt przy Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń.

Coraz więcej jest wśród nas podróżujących rodzin z dziećmi. Podczas Festiwalu nie zawsze można było znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania nurtujące szczególnie młodych rodziców, którzy nie chcą rezygnować z podróżowania.
Chcemy aby TUP TUP był idealną przestrzenią do inspirowania się, zdobycia praktycznej i merytorycznej wiedzy jak przygotować się do podróży z dziećmi.

Twoja rodzina powiększyła się i nie chcesz rezygnować z podróżniczych planów?

Wszyscy ciągle opowiadają Ci, że wraz z dzieckiem skończy się podróżowanie….
może… ale nie musi:)
Podczas Rodzinnego Festiwalu Podróżniczego TUP TUP, chcemy pokazać Wam moc inspiracji do rodzinnego podróżowania.
Chcemy pokazać miejsca do których warto się wspólnie wybrać. Zaproponujemy jak wspólnie zwiedzać i planować podróż aby każdy był zadowolony.
Poruszymy tematy bezpieczeństwa, zdrowia i nudy w podróży.
Nie zapomnimy o przygotowaniu sprzętowym i zaproponujemy kilka ciekawych rozwiązań aby aktywnie móc wspólnie spędzać czas.
Gotowi na rodzinną przygodę?

TRZY INSPIRUJĄCE BLOKI TEMATYCZNE

Festiwal odbędzie się w sobotę 22.10 i będzie podzielony na 3 bloki tematyczne. Pierwsza z nich to strefa inspiracji, gdzie usłyszycie opowieści i historie podróżujących rodzin. Najlepiej uczyć się na cudzych błędach, ale warto też inspirować się ciekawymi ludźmi, którzy na swoim koncie mają wiele podróży w rodzinnym gronie.

Strefie pomysłów poruszymy  tematy bezpieczeństwa, zdrowia i nudy w podróży. Strefa praktyczna będzie kopalnią wiedzy o sprzęcie, który warto zabrać w podróż, szczególnie gdy w planach macie aktywności sportowe.

DOWIEDZ SIĘ CZEGOŚ WIĘCEJ

Warsztaty to także ciekawa forma na spędzanie czasu i doskonałe miejsce na zdobycie dodatkowej wiedzy. W tym roku przy Festiwalu planowany jest cykl warsztatów skierowanych zarówno do rodziców, dzieci i całych rodzin.

COŚ DLA MOLI KSIĄŻKOWYCH

Przedłużeniem Festiwalu Tup Tup będą spotkania dla wielbiciele familijno-podróżniczej literatury. Planowany jest cykl spotkań z autorami książek podróżniczych. (23.10)