I Festiwal Podróżniczy  Śladami Marzeń

odbył się 18-20.10.2013

PODCZAS TARGÓW TURYSTYCZNYCH TOUR SALON 2013

3,2,1 Startujemy !

Festiwal Podróżniczy  “Śladami Marzeń” to nasz autorski projekt. Marzenia i plany aktualnie przeradzają się w rzeczywistość. Pięknie jest marzyć, ale jeszcze lepiej później te marzenia realizować. I tak oto przy współpracy i dzięki uprzejmości Międzynarodowych Targów Poznańskich jestem świadkami powstania zupełnie nowej imprezy, która docelowo na stałe ma się wpisać w kalendarz najważniejszych poznańskich wydarzeń turystycznych.

Festiwal rozpocznie się 18.10.2013 w jednym z poznańskich klubów, który będzie miejscem nieformalnych spotkań pasjonatów podróży. Już 19.10.2013 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczną sie podróżnicze prelekcje. W tym samym czasie będą odbywać się jedne z największych targów turystycznych w Polsce- Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2013.

Festiwal uświetni to wydarzenie i niewątpliwie doda mu blasku. Cieszymy się niezmiernie, że mamy okazję tworzyć historię tak znakomitej imprezy.

Prelekcje i spotkanie z podróżnikami poszerzają nasze horyzonty, motywują i inspirują. Sami dobrze wiemy, że odpowiednio doprawiona historia sprawia, że chce się pojechać, zobaczyć i przeżyć przygodę osobiście. Dlatego też festiwal “Śladami Marzeń” ma inspirować i porywać tłumy. Podczas festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie, będą opowieści z końca świata, filmy, przygody- czasami mrożące krew w żyłach, a czasami śmieszne i zabawne. To wszystko w istnie podróżniczej atmosferze i towarzystwie prawdziwych podróżników.

Konkurs o “ZŁOTY ŚLAD” na najlepszą prelekcję podróżniczą

Konkurs o ” Złoty Ślad” ma na celu wyłonienie najlepszej, najciekawszej i najatrakcyjniejszej prelekcji podczas festiwalu. Nie ma tutaj znaczenia pokonana odległość, czy liczba pokonanych kilometrów. Liczy się pasja, przygoda i atrakcyjne przedstawienie swojej podróży. Często podążamy za śladami, czasami są to ślady naszych marzeń, czasami ślady ludzi którzy robili to przed nami. Każdy przeżywa to jednak na swój sposób, wyjątkowy, ciekawy i niepowtarzalny. Zachęcamy Was wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, po to żeby inspirować publiczność, a także przedstawić swoje wyjątkowe dokonania i … zostawić po sobie ślad :):)

Relacje i zdjęcia z I Festiwalu Śladami Marzeń znajdziecie tutaj

Relacja z I Festwialu Podróżniczego Śladami Marzeń

Sponsorzy i Parterzy

Program Festiwalu

Prelegenci i prelekcje konkursowe

wiadomosci.onet.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *