Joanna Borucka

szefowa i założycielka Katalogu Marzeń

Joanna Borucka jest finansistką z wykształcenia, doradczynią biznesową z doświadczenia i przedsiębiorczynią z powołania. Prywatnie mamą trójki dzieci. Asia pracowała w korporacjach w branży doradczej i telekomunikacyjnej, a od 2010 roku prowadzi firmę Katalog Marzeń, która oferuje prezenty z gwarancją radości — vouchery na atrakcje, doznania, doświadczenia. Sama mówi, że Katalog Marzeń to jej czwarte dziecko! :)

Joanna inwestuje również kapitał i wspiera swoim doświadczeniem nowo powstające przedsięwzięcia i startupy. Prowadzi podcast „Napędzani marzeniami”, do którego zaprasza nietuzinkowych gości z pasją, realizujących marzenia w różnych obszarach życia.

Przede wszystkim, Asia wierzy, że marzenia się nie spełniają — marzenia się spełnia! A z podejściem Dream and Do! żyje się lepiej :)

Jaśmina Labus

organizatorka i pomysłodawczyni festiwalu Śladami Marzeń i Tup Tup

Organizatorka i pomysłodawczyni Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń oraz Rodzinnego Festiwalu Tup Tup. Absolwentka Turystyki i Rekreacji na UAM, Zarządzania na UEP oraz posiada tytuł MBA uzyskany na uczelni Esuela de Negocios w Vigo (Hiszpania) . Kierowniczka i project managerka działu szkoleń i konferencji w firmie Abrys, gdzie związana jest z projektami dotyczącymi ochrony środowiska. W podróży uwielbia odkrywać smaki, błąkać się po uliczkach małych miasteczek i chłonąć zapachy.

Ola Mae Orlikowska

podróżniczka, fotografka, laureatka 10. edycji Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń (Świat)

Podróżniczka z przypadku, rowerzystka z zamiłowania, kociara z zaskoczenia. Ola Mae to absolwentka studiów fotograficznych na uczelni Columbia College Chicago. Jest laureatką Nagrody Dziennikarzy i Publiczności festiwalu Kolosy, a także autorką książki Cebula Czarownic i podkastu Projekt Cebula. Wyróżniają ją niepoprawny optymizm i głośny śmiech.

Ula Wałachowska

podróżnika, przewodnik górski i autorka bloga Ulek w Podróży, laureatka 10. edycji Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń (Polska)

Urszula Wałachowska – podróżnika, przewodnik górski i autorka bloga Ulek w Podróży. Pół dziennikarz – pół geograf – lub jak kto woli „dziewczyna z warkoczami”. Od urodzenia mieszkająca w Bieszczadach, gdzie swoją pracę połączyła z pasją. W Bieszczadach chodzi po górach, biega po lasach, morsuje przez całą zimę, a wieczorami maluje anioły na kubkach i koszulkach. Każdą wolną chwilę spędza na podróżach. Nie tylko tych dalszych po Europie, Azji, Afryce czy Ameryce Środkowej ale i tych bliskich… po Polsce i Bieszczadach. Ciągle w drodze – to stwierdzenie doskonale opisuje Ulka w Podróży.
Jak sama mówi: „ kocham podróżować, niespokojna dusza podróżnika budzi się ze mną każdego dnia. Jedno jednak wiem, choć odwiedziłam wiele punktów ma mapie świata, to nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do mieszkania niż Bieszczady”.
Jak to ktoś kiedyś powiedział: Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Jarosław Rochowicz

dziennikarz, radiowiec

Jarosław Rochowicz – dziennikarz, radiowiec, prowadzący na antenie Polskiego Radia Koszalin jedną z najstarszych audycji podróżniczych w kraju – „Radiowy Klub Obieżyświata”. Kiedyś autostopowicz łapiący okazje w Gambii i Turkmenistanie, dzisiaj bardziej hedonista patrzący na świat poprzez wielki gar zupy Pho i kieliszek wina. Surowy niczym szynka culatello, a jednocześnie kochający brać podróżniczą niczym boczek świeży majeranek.

Ryszard Jończyk

Polska Organizacja Turystyczna

Ryszard Jończyk– główny specjalista w Departamencie Wsparcia Rozwoju Turystyki Polskiej Organizacji Turystycznej, zajmuje się przygotowaniem i organizacją targów i wydarzeń na rynku krajowym oraz realizacją innych projektów. Absolwent geografii ekonomicznej Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonat bliskich i dalekich podróży.