Festiwal z dzieckiem

Zastanawiasz się czy przyjść na Festiwal z dzieckiem?

Od kilku lat staramy się, aby przestrzeń Festiwalu była atrakcyjna dla osób w każdym wieku i staramy się aby Twój pobyt na wydarzeniu był jak najprzyjemniejszy dla całej rodzinki.

Co przygotowaliśmy w tym roku aby ułatwić pobyt na Festiwalu?

 • Bilety – dzieci do 6 roku życia wchodzą za darmo POBIEŻ BILET DLA DZIECKA ZA FREE
 • OPASKA Z NUMEREM DO RODZICA – w recepcji Festiwalu możesz odebrać opaskę dla dziecka, napisz tam swój numer telefonu. W razie potrzeby będziemy wiedzieli kogo szukać:)
 • POKÓJ RODZICA Z DZIECKIEM – w małej salce zostanie zaaranżowane miejsce z przewijakiem i fotelem gdzie będzie można w spokoju nakarmić i przewinąć maleństwo.
 • STREFA ANIMACJI – w tym roku o strefę animacji zadbały przesympatyczne dziewczyny z TULASY 
  Strefa animacji będzie dostępna w sobotę i niedzielę w godzinach 11:00-16:00
  Dzieci 0-3 r.ż mogą bawić się w strefie pod opieką dorosłych, natomiast dzieci od 3 do ok 8 r.ż.  mogą zostać w strefie bez rodzica (należy wypełnić zgodę i niezbędne informacje do pozostawienia dziecka w strefie),
 • JEDZENIE – w Pawilonie Poznań Congress Center znajduje się restauracja Garden City, gdzie można znaleźć pożywną porcję obiadową, nie tylko fastfoody.
 • STREFA CHILLOUT z transmisją prelekcji – przychodzisz z dziećmi, nie wiesz ile wytrzymają na ciemnej sali i nie chcesz przeszkadzać innym? W strefie wystawców zorganizujemy strefę chillout z poduchami i leżakami. Na podłodze w całej strefie wystawców jest wykładzina. Tam będą transmitowane prelekcje i śmiechy maluszków nie powinny tam nikomu przeszkadzać.
 • FESTIWAL TUP TUP – przymierzasz się do podróży z dzieckiem lub chcesz posłuchać o dodatkowych inspiracjach? Zapoznaj się z programem Rodzinnego Festiwalu Podróżniczego Tup Tup , który odbywa się w ramach Festiwalu Śladami Marzeń
 • Jeden pawilon to za mało? W ramach biletu możesz odwiedzić jeszcze Targi Tour Salon – wybrać nowy kierunek podróży, Caravanas Salon – zobaczyć jak wygląda kamper w środku i może to będzie opcja na kolejną podróż? A może żeglarska inspiracja na Yacht Salon?