3Jesteście ciekawi kto ma decydujący głos w przyznawaniu nagród podczas Festiwalu?

Oto nasze tegoroczne Jury!

Jury Konkursu o Złoty Ślad

Jaśmina Labus

Organizator Festiwalu Jaśmina Labus fot. J. Lasota

Organizator Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. Absolwentka Turystyki i Rekreacji na UAM oraz Zarządzania na UEP. Na co dzień zajmuje się organizacją imprez, eventów, przygotowywaniem produktów turystycznych oraz pilotowaniem wycieczek. Uwielbia podróże podczas których poszukuje wyjątkowych smaków i opowieści lokalnych mieszkańców. Podczas festiwalu odpowiedzialna przede wszystkim za marketing i kontakty z mediami.

 Paweł Kosicki

pawel_kosicki (3)

Fotograf niezależny, mieszka w Poznaniu, należy do Związku Polskich Artystów Fotografików ZPAF. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Podróżnik, miłośnik kina i aktywności rowerowej. Organizator licznych warsztatów i plenerów fotograficznych. Ambasador marki Fujifilm.

Michał Woroch 

michał woroch

Podróżnik, fotograf, prelegent. Laureat wielu nagród, między innymi nagrody Travelery 2018 w kategorii Podróż Roku oraz nagrody im. Andrzeja Zawady przyznawanej przez Kapitułę Kolosów. Absolwent grafiki projektowej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Organizator projektów podróżniczo-fotograficznych, w ramach których dotarł między innymi do Mongolii, Indii, Spitsbergenu i większości państw obu Ameryk. Relacje i zdjęcia z jego podróży ukazały się w polskiej i zagranicznej prasie, między innymi w National Geographic, Adventure Journal, Explorersweb, Traveler, Podróże, Globetrotter, magazynie F5, Zwierciadle i Dużym Formacie.

 

Zdzich Rabenda zdzich rabenda zawodowy gawędziarz, przewodnik po islandzkich lodowcach, miłośnik sportów ekstremalnych, gór i fotografii. Od wielu lat próbuje zrozumieć świat. Na co dzień łączy swoje zainteresowania wraz z wykształceniem antropologa i animatora kultury.

Prowadzi na terenie całego kraju działalność edukacyjną pod szyldem

TYŚ WIDZIOŁ, w ramach której realizuje prezentację oraz warsztaty o tematyce

etnologiczno- podróżniczej adresowane dla dzieci i dorosłych.

Jego przygody można śledzić na: Takie tam Z tripa ( fb.com/takietamztripa ) oraz Tyś Widzioł – Podróże i Edukacja ( www.tyswidziol.pl )

 

 

Konkurs fotograficzny

Paweł Kosicki

pawel_kosicki (3)

Fotograf niezależny, mieszka w Poznaniu, należy do Związku Polskich Artystów Fotografików ZPAF. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Podróżnik, miłośnik kina i aktywności rowerowej. Organizator licznych warsztatów i plenerów fotograficznych. Ambasador marki Fujifilm.

 

Jagoda Lasota

image

Z Festiwalem związana od pierwszej edycji. Jagoda zajmuje się fotografią ‚od zawsze’ i ‚we wszystkim‚, począwszy od analogowych przygód z zenitem i filtrem z pończochy, a na zdjęciach high-fashion skończywszy. Uczestniczka wielu międzynarodowych warsztatów oraz kursów specjalistycznych (m.in. fotoreportaż  – World Press Photo Organization, Tomasz Tomaszewski, London University of Arts; moda – Instituto Europeo di Design), słuchaczka ostatniego roku studium fotografii artystycznej ‚Kwadrat’ we Wrocławiu. Wyznaje zasadę, że ‚aby robić zdjęcia – trzeba robić zdjęcia’, więc robi. Te z podróży czasami publikuje na swoim blogu (Instagram.com/lasotyzm). Z wykształcenia biotechnolog, pracuje jako grafik w szwajcarskim banku – wszystko jest możliwe.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *