mtp_logo_boczne

To właśnie dzięki uprzejmości Międzynarodowych Targów Poznańskich i Targów Turystycznych Tour Salon,mamy możliwość już po raz trzeci spotkać się na festiwalu.

Dziękujemy:)

espanol-RGB-7cm300dpi

 

W podróży znajomość jezyków obcych otwiera nie jedne drzwi! Warto się jednak języka uczyć przed wyjazdem. W przyjaznej atmosferze, ze świetnymi lektorami i pasjonatami! Zapraszamy do Kontaktu! Kontakt Espanol

 

4.UrsapharmJuż od ponad 30 lat firma URSAPHARM kojarzona jest z udanym wdrażaniem innowacyjnych koncepcji i rozwiązań technologicznych do produkcji leków i wyrobów medycznych.

IMED logo imed krzywe

Importer i dystrybutor produktów leczniczych, wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków.

 

logo wgl

Sklep harcerski i turystyczny Woda Góry Las

W swojej ofercie posiada 7105 produktów, z czego ponad połowa jest dostępna w magazynie, a drugą połowę ściągają w przeciągu 2 – 3 dni.
Mając największą ofertę akcesoriów harcerskich i sprzętu biwakowego mogą zaopatrzyć najbardziej wymagających harcerzy na każdą zbiórkę, obóz czy biwak. Zaproponować trafiony upominek czy nagrody dla harcerzy i sojuszników.             Zapraszamy do zakupów przez stronę internetową www.wgl.pl oraz do sklepuprzy ul. Strzelecka 13 w Poznaniu.

LOGO_BEZDROZA_2007_POZIOM-300x112

Szukacie książek podróżniczych?Map? Inspiracji do kolejnej podróży? Pod tym adresem znajdziecie wszystko:) http://bezdroza.pl/

AO_Logo_Version2-quer-übereinander_white

Poszukujecie sprawdzonego noclegu? Koniecznie zajrzyjcie na stronę http://www.aohostels.com/en/

LUX_logo bez tła - Copy

simple_logo bez tła

Do Berlina, Warszawy, Budapesztu czy może do Moskwy? To tylko kilka kierunków w które zawiezie Was LuxExpress i SimpleExpress. Sprawdżcie więcej na stronie:)

ALTERNATIVA - LOGO WYBRANE

Szukacie miejsca w Poznaniu gdzie możecie potańczyć, spędzić miło czas przy dwiękach dobrej muzyki? Zapraszamy do Alternativa Club! ul. Św. Marcin 80/82 (gmach CK Zamek, wejście od ul. Kościuszki)
Wieczorne After Party odbywają się tutaj! Do Zobaczenia!

LOGO

TT-Line oferuje przewozy promowe między Świnoujściem, północnoniemieckimi portami Travemünde oraz Rostockiem a Trelleborgiem w południowej Szwecji. Dysponujemy flotą 6 nowoczesnych statków i ponad 50-letnim doświadczeniem w przewozach osób i ładunków na Morzu Bałtyckim.TT-Line oferuje wszystkim Klientom inteligentny i elastyczny system cenowy! Z biletem Smart TT-Line zaoszczędzisz czas i pieniądze. Cena za przejazd promem zależy od czasu, w którym jest złożona rezerwacja oraz od aktualnego stanu rezerwacji zasobów promu na wybrany rejs. Im szybciej dokonasz rezerwacji, tym większa szansa na niższa cenę!

TT-Line ufundowało nagrodę dla publiczności! Ostatnieg dnia festiwalu będzie można wygrać bilet na prom ze Świnoujscia do Szwecji, dla 2 osób+ Kabina + możliwość zabrania samochodu!

 

6. Bachanalia świat WinSzukasz pomysłu na ciekawy event? Prezentu dla przyjaciela lub rodziców? Chciałbyś coś więcej wiedzieć na temat wina? Koniecznie zajrzyj na stronę  lub zajrzyj do Bachanalia Świat Win przy ul. Berwińskiego 1

8.wydawnicto Posnania

 

Źródło wiedzy o Poznaniu i jego ciekawostkach znajduje się właśnie pod tym adresem: ul. F. Ratajczaka 44. Sami o sobie piszą tak:Historia i współczesność, architektura i ludzie, oferta kulturalna i życie społeczne, włodarze i mieszkańcy – tym zajmujemy się w naszym wydawnictwie, odmieniając Poznań przez wszystkie przypadki i pokazując go w wielu barwach. Zapraszamy i polecamy!

11.Manufaktura much

Po raz kolejny w tym roku będziecie mieli okazję zobaczyć jakie robią cuda:) Masz pomysł na orginalną muchę, indywidualny wzrór, kolor? Daj im wyzwanie! Piękne i eleganckie muchy na każdą okazję!

 

 

logo_finalCzasem podczas podróży zapominamy o odpowiedniej pielęgnacji włosów czy skóry. Ambasada Piękna z pewnością pomoże powrocić waszej skórze i włosom do idealnej kondycji!

9.Presto Travel

Zawsze udane wycieczki z Biurem Podróży Presto Travel! Katalogowe lub szyte na miarę.  Zajrzyj na stronę lub do siedziby biura w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej 13.

Sklep Podróżnika

Przygotowujesz się do wyprawy, biwaku czy nawet spotkania “w plenerze” z przyjaciółmi? Potrzebujesz dodatkowego ekwipunku? Namiot? Plecak? Zestaw turystycznych sztućców? czy może przeodniki? Zajrzyj do Sklepu Podróżnika

12.BlaBlaCar_Logo

 

W tym roku po raz kolejny wspier nas znany i lubiany portal Bla Bla Car. Jedziesz w trasę sam samochodem? masz wolne miejsca? możesz zaoszczędzić pieniądze, a przy okazji nawiązać ciekawe znajomości! Sami korzystamy i polecamy:)

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *