mtp_logo_boczne

To właśnie dzięki uprzejmości Międzynarodowych Targów Poznańskich i Targów Turystycznych Tour Salon,mamy możliwość już po raz trzeci spotkać się na festiwalu.

Dziękujemy:)

espanol-RGB-7cm300dpi

W podróży znajomość jezyków obcych otwiera nie jedne drzwi! Warto się jednak języka uczyć przed wyjazdem. W przyjaznej atmosferze, ze świetnymi lektorami i pasjonatami! Zapraszamy do Kontaktu! Kontakt Espanol

LOGO

 

TT-Line oferuje przewozy promowe między Świnoujściem, północnoniemieckimi portami Travemünde oraz Rostockiem a Trelleborgiem w południowej Szwecji. Dysponujemy flotą 6 nowoczesnych statków i ponad 50-letnim doświadczeniem w przewozach osób i ładunków na Morzu Bałtyckim.TT-Line oferuje wszystkim Klientom inteligentny i elastyczny system cenowy! Z biletem Smart TT-Line zaoszczędzisz czas i pieniądze. Cena za przejazd promem zależy od czasu, w którym jest złożona rezerwacja oraz od aktualnego stanu rezerwacji zasobów promu na wybrany rejs. Im szybciej dokonasz rezerwacji, tym większa szansa na niższa cenę!

TT-Line ufundowało nagrodę bilet na prom ze Świnoujscia do Szwecji, dla 2 osób+ Kabina + możliwość zabrania samochodu!

zloty-jar-nowe-logo (1) logo_jpg_prawe-1

 

 

images-logo gotowe-555x152 (2)

 

 

12274393_1039730856064879_7219582845024007689_n

Wybierasz się do Poznania, ale nie wiesz gdzie spać? Przyjedżają do Ciebie znajomi ale nie możesz zapewnić im noclegu? Lub może jesteś z Poznania ale chcesz poznać fantastycznych ludzi pełnych pasji? Zajrzyj do Hostelu PocoLoco!

Rezerwując nocleg w hostelu w czasie trwania festiwalu (12-14 lutego) na hasło “Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń” otrzymasz 10% rabatu.

LUX_logo bez tła - Copy

Do Berlina, Warszawy, Budapesztu czy może do Moskwy? To tylko kilka kierunków w które zawiezie Was LuxExpress i SimpleExpress. Sprawdżcie więcej na stronie:)

 

blokhaus_logo 2

 

BLOK HAUS

Największa bulderownia w Polsce – ściana wspinaczkowa, na której możesz wspinać się bez liny i dodatkowego sprzętu.
Setki baldów. Profesjonalny materac i ściany systemowe. Wszystko co trzeba, by zacząć się wspinać i wszystko, by ostro trenować.

W OFERCIE:
Sekcje dla dzieci i dorosłych
Karnety Open i 8 – wejściowe
Zajęcia indywidualne
Pakiety rodzinne
Niezapomniane urodziny dla Twojego dziecka
Eventy firmowe

LOGO_BEZDROZA_2007_POZIOM-300x112

Szukacie książek podróżniczych?Map? Inspiracji do kolejnej podróży? Pod tym adresem znajdziecie wszystko:) http://bezdroza.pl/

 

AO_Logo_Version2-quer-übereinander_white

Poszukujecie sprawdzonego noclegu w Berlinie, Amsterdamie czy może w Pradze lub w Wiedniu ? Koniecznie zajrzyjcie na stronę http://www.aohostels.com/en/

 

IMED logo imed krzywe

Importer i dystrybutor produktów leczniczych, wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków.

9.Presto Travel

Zawsze udane wycieczki z Biurem Podróży Presto Travel! Katalogowe lub szyte na miarę.  Zajrzyj na stronę lub do siedziby biura w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej 13.

11.Manufaktura much

 

Po raz kolejny w tym roku będziecie mieli okazję zobaczyć jakie robią cuda:) Masz pomysł na orginalną muchę, indywidualny wzrór, kolor? Daj im wyzwanie! Piękne i eleganckie muchy na każdą okazję!

logo_final

 

Czasem podczas podróży zapominamy o odpowiedniej pielęgnacji włosów czy skóry.Ambasada Piękna z pewnością pomoże powrocić waszej skórze i włosom do idealnej kondycji!

jurapark_logo

Przeżyj niezapomnianą przygodę w JuraPark w Krasiejowie. Odkryj tajemnice dinozaurów i początków historii ludzkości.

cooliozum

Tutaj bawimy się na sobotnim afterparty!

Najlepszy sport bar w Poznaniu. Imprezy taneczne, transmisje sportowe i wiele innych atrakcji!

http://cooliozum.pl/

https://www.facebook.com/cooliozum/?fref=ts

Logo Lot

Przy ulicy Żydowskiej 4 w Poznaniu znajdziecie niesamowicie przyjazny Pub z ogromnym wyborem wszelkiego rodzaju trunków. Szczególnie zadowoleni będą amatorzy złocistego napoju:)

Widzimy się tutaj w niedzielę na After Party!

https://www.facebook.com/Lot-Chmiela-200963786750765/

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *