Informacje dla mediów 

V Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń 

V Festiwal Podróżniczy  „Śladami Marzeń” to nasz autorski projekt. Marzenia i plany aktualnie przeradzają się w rzeczywistość. Pięknie jest marzyć, ale jeszcze lepiej później te marzenia realizować. I tak oto przy współpracy i dzięki uprzejmości Międzynarodowych Targów Poznańskich w tym roku już po raz piąty będziemy mogli współtwrzyć razem z Wami niesamowitą podróż przez kontynenty.

Festiwal rozpocznie się 17 lutego 2017 roku i potrwa do 19 lutego 2016

Potrwa 3 dni podczas których będzie można wysłuchać wielu interesujących prelekcji, wziąć udział w warsztatach, spotkaniach, a także spędzieć na samych targach odwiedzając stoiska, które będą promować inspirujące miejsca do podróży zarówo w Polsce jak i na Świecie.

W tym samym czasie będą odbywać się jedne z największych targów turystycznych w Polsce- Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2017.

Wieczorami zapraszamy wszystkich na festiwalowe After Party – spotkania podczas których rozmowy o podróżach kończą  się póżno. A następnego dnia, pierwszą rzeczą którą chcesz zrobić po przebudzeniu to kupić bilet i wybrać się w podróż!

Prelekcje i spotkanie z podróżnikami poszerzają nasze horyzonty, motywują i inspirują. Sami dobrze wiemy, że odpowiednio doprawiona historia sprawia, że chce się pojechać, zobaczyć i przeżyć przygodę osobiście. Dlatego też festiwal „Śladami Marzeń” ma inspirować i porywać do działania. Podczas festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie, będą opowieści z końca świata, filmy, przygody- czasami mrożące krew w żyłach, a czasami śmieszne i zabawne. To wszystko w istnie podróżniczej atmosferze i towarzystwie prawdziwych podróżników.

W tym roku konkurs zostanie zorganizowany w dwoch kategoriach Polska i Świat. 

Do kogo skierowany jest festiwal: Festiwal jest skierowany do osób w każdym wieku. Prawie wszystkie prelekcje prowadzone są w języku polskim. Podczas IV edycji Festiwalu przy współpracy ze Szkołą Językó Obcych Kontakt zorganizowaliśmy wygład w języku angielskim. Mam plany aby w tym roku to powtórzyć.

Jak dostać się na festiwal: Aby dostać się na festiwal należy zakupić bilet na targi Tour Salon w kasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilety będą także do wygrania na stronach naszych partnerów i sponsorów.

Poniżej przedstawiamy materiały prasowe dostępne do wykorzystania.

O Festiwalu informacje-festiwal-podrozniczy-sladami-marzen

Logo Śladami Marzeń logo-sladami-marzen

Informacja Prasowa V Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń LUTY

Program V Festiwal Podróżniczy

Plakat

plakat śm

Ulotka

ulotka festiwal śm

Zdjęcia do pobrania

SladamiMarzen _Jasmina_i_Tomasz_Labus. fot. J.Lasota

III festiwal. fot. Fabian Mielcarek

W przypadku skorzystania z danych materiałów prosimy o podanie w publikacj żródła i autorów zdjęć, a także prosimy o informację gdzie ukazał się materiał.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *