Dla Mediów

KONTAKT e-mail w sprawie współpracy, patronatu, wywiadu, reklamy jasmina@sladamimarzen.pl

Festiwal Podróżniczy  „Śladami Marzeń” to nasz autorski projekt. Marzenia i plany aktualnie przeradzają się w rzeczywistość. Pięknie jest marzyć, ale jeszcze lepiej później te marzenia realizować. I tak oto przy współpracy i dzięki uprzejmości Międzynarodowych Targów Poznańskich  już po raz szósty będziemy mogli współtworzyć razem z Wami niesamowitą podróż przez kontynenty.

Potrwa 3 dni podczas których będzie można wysłuchać wielu interesujących prelekcji, wziąć udział w warsztatach, spotkaniach, a także spędzić na samych targach odwiedzając stoiska, które będą promować inspirujące miejsca do podróży zarówno w Polsce jak i na Świecie.

W tym samym czasie będą odbywać się jedne z największych targów turystycznych w Polsce – Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2019.

Prelekcje i spotkanie z podróżnikami poszerzają nasze horyzonty, motywują i inspirują. Sami dobrze wiemy, że odpowiednio doprawiona historia sprawia, że chce się pojechać, zobaczyć i przeżyć przygodę osobiście. Dlatego też festiwal „Śladami Marzeń” ma inspirować i porywać do działania. Podczas festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie, będą opowieści z końca świata, filmy, przygody – czasami mrożące krew w żyłach, a czasami śmieszne i zabawne. To wszystko w istnie podróżniczej atmosferze i towarzystwie osób pełnych pasji.

Organizatorzy Jaśmina i Tomasz Labus

Materiały do pobrania:

Informacje o 7. Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń  – Program i Atrakcje

notka prasowa Śladami Marzeń

Plakat, ulotka oraz pakiet zdjęć z roku 2018  Autor zdjęć: Jagoda Lasota

Logotyp Śladami Marzeń w możliwych wersjach kolorystycznych sladami_amrzen_logo_end (1)

 

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

FP Festiwalu Śladami Marzeń

Polub Nas

Kategorie