KONTAKT e-mail w sprawie współpracy, patronatu, wywiadu, reklamy jasmina@sladamimarzen.pl

Festiwal Podróżniczy  „Śladami Marzeń” to nasz autorski projekt. Marzenia i plany aktualnie przeradzają się w rzeczywistość. Pięknie jest marzyć, ale jeszcze lepiej później te marzenia realizować. I tak oto przy współpracy i dzięki uprzejmości Międzynarodowych Targów Poznańskich  już po raz szósty będziemy mogli współtworzyć razem z Wami niesamowitą podróż przez kontynenty.

Potrwa 3 dni podczas których będzie można wysłuchać wielu interesujących prelekcji, wziąć udział w warsztatach, spotkaniach, a także spędzić na samych targach odwiedzając stoiska, które będą promować inspirujące miejsca do podróży zarówno w Polsce jak i na Świecie.

W tym samym czasie będą odbywać się jedne z największych targów turystycznych w Polsce – Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2019.

Prelekcje i spotkanie z podróżnikami poszerzają nasze horyzonty, motywują i inspirują. Sami dobrze wiemy, że odpowiednio doprawiona historia sprawia, że chce się pojechać, zobaczyć i przeżyć przygodę osobiście. Dlatego też festiwal „Śladami Marzeń” ma inspirować i porywać do działania. Podczas festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie, będą opowieści z końca świata, filmy, przygody – czasami mrożące krew w żyłach, a czasami śmieszne i zabawne. To wszystko w istnie podróżniczej atmosferze i towarzystwie osób pełnych pasji.

Organizatorzy Jaśmina i Tomasz Labus

Materiały do pobrania:

Informacje o 7. Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń  – Program i Atrakcje

notka prasowa Śladami Marzeń

Plakat, ulotka oraz pakiet zdjęć z roku 2018  Autor zdjęć: Jagoda Lasota

Logotyp Śladami Marzeń w możliwych wersjach kolorystycznych sladami_amrzen_logo_end (1)

 

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *