Dr Marek Radosz

Lekarz w Przychodniach Lekarskich Mark-Med w Katowicach. Od 2010 roku cieszy się uznaniem jako doświadczony praktyk w dziedzinie medycyny podróży. Specjalizuje się w poradnictwie przed podróżą dla turystów, pracowników, misjonarzy i wolontariuszy  zapewniając im indywidualne konsultacje, szczepienia i profilaktykę chorób tropikalnych. Jako miłośnik przyrody, doktor Radosz stawia na bezpieczne i odpowiedzialne podróżowanie. Wieloletnie doświadczenie w medycynie podróży pozwala mu na udzielenie praktycznych porad, dzięki którym podróżnicy skutecznie unikają zagrożeń zdrowotnych i cieszą się każdą chwilą spędzoną na odkrywaniu świata.

Podróżniku. Nie bój się wizyty w poradni medycyny podróży

Podczas prezentacji, uwaga zostanie skierowana na kluczowe kwestie medycyny podróży, z naciskiem na odpowiednie przygotowanie zdrowotne przed przystąpieniem do każdej wyprawy. Uczestnicy otrzymają wiedzę na temat istotnych aspektów medycyny podróży, obowiązkowych i zalecanych szczepień oraz stosowania innych środków profilaktycznych przed chorobami tropikalnymi.

Wykorzystując swoje doświadczenia, prelegent przedstawi wartościowe rady i wskazówki, które będą źródłem informacji dla każdego, kto pragnie podróżować z większą świadomością, bezpieczeństwem i cieszyć się zdrowiem po podróży.