Wystartowały zgłoszenia do 9. edycji Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń, która odbędzie się 24-26.09.2021 r.  Do konkursu o „Złoty Ślad” wybierzemy 12-14 prelegentów, którzy wezmą udział w jednym z największych festiwalu podróżniczych w Polsce, kolejny raz powalczą o cenne nagrody, a jednocześnie przeżyją niezapomniane 3 dni wesołej zabawy.

Mamy nadzieję, że po raz kolejny zaskoczycie nas ogromną ilością  pięknych wspomnień, cudownych opowieści, niesamowitych przygód i zapierających dech w piersiach zdjęć!

Na zgłoszenia czekamy do 18 lipca 2021 r.

 

 

Konkurs o „ZŁOTY ŚLAD” na najlepszą prelekcję podróżniczą

Konkurs o „Złoty Ślad” ma na celu wyłonienie najlepszej, najciekawszej i najatrakcyjniejszej prelekcji podczas festiwalu. Nie ma tutaj znaczenia pokonana odległość. Liczy się pasja, przygoda i atrakcyjne przedstawienie swojej podróży. Często podążamy za śladami, czasami są to ślady naszych marzeń, czasami ślady ludzi którzy robili to przed nami. Każdy przeżywa to jednak na swój sposób, wyjątkowy, ciekawy i niepowtarzalny. Zachęcamy Was wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, po to żeby inspirować publiczność, a także przedstawić swoje wyjątkowe dokonania i … zostawić po sobie ślad :):)

Pobierz regulamin konkursu REGULAMIN 9. FESTIWALU PODRÓŻNICZEGO Śladami Marzeń 2021

Po raz kolejny postanowiliśmy zorganizować dwie kategorie konkursu:

  • ŚLADAMI MARZEŃ PO POLSCE

Polska jest piękna, zachwyca, coraz więcej osób ją odkrywa i się tym dzieli. Nasz Kraj potrafi czasem zadziwić bardziej niż niektóre egzotyczne destynacje. Często nie zdajemy sobie sprawy jakie skarby mamy na wyciągnięcie ręki. Nie chowaj zdjęć i wspomnień na dysku komputera, wyślij zgłoszenie i podziel się nimi z osobami, które z zapartym tchem wysłuchają twojej opowieści:)

  • ŚLADAMI MARZEŃ PO ŚWIECIE

Podróże małe i duże, dalekie i krótkie, każda wyjątkowa, każda coś wnosi do naszego życia. Nie chowaj zdjęć i wspomnień na dysku komputera, wyślij zgłoszenie i podziel się nimi z osobami, które z zapartym tchem wysłuchają twojej opowieści:) W tym roku szczególnie liczymy na dużą ilość zgłoszeń z naszego pięknego kraju. Czas pandemii zdecydowanie sprzyjał poznawaniu okolicy, miejsc w Polsce na które nigdy nie było czasu lub wyjazd w te zakątki zawsze był przesuwany na “następnym razem…”

Prześlij swoje zgłoszenie w tej kategorii Formularz-zgłoszeniowy-Festiwal-Śladami-Marzeń-PRELEKCJA-2021 w pdf

Formularz zgłoszeniowy Festiwal Śladami Marzeń – Prelekcja 2021 w wersji edytowalnej

Przed wysłaniem zgłoszenia koniecznie zapoznaj się z regulaminem REGULAMIN 9. FESTIWALU PODRÓŻNICZEGO Śladami Marzeń 2021

Prześlij zgłoszenie do 18 lipca 2021 r. 

KONKURS FOTOGRAFICZNY – już wkrótce zostanie podany temat Konkursu. 

Zobacz jak wyglądały poprzednie edycje festiwali