Wyślij zgłoszenie

Ruszyły zgłoszenia do  VI edycji Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń, która odbędzie się 9-11.02.2018.  Do konkursu o „Złoty Ślad” wybierzemy 12-14 prelegentów, którzy kolejny raz powalczą o cenne nagrody, prestiż a jednocześnie przeżyją niezapomniane 3 dni wesołej zabawy.

Mamy nadzieję, że po raz kolejny zaskoczycie nas ogromną ilością  pięknych wspomnień, cudownych opowieści, niesamowitych przygód i zapierających dech w piersiach zdjęć!

 

ZGLOSZENIA

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs o „ZŁOTY ŚLAD” na najlepszą prelekcję podróżniczą

Konkurs o „Złoty Ślad” ma na celu wyłonienie najlepszej, najciekawszej i najatrakcyjniejszej prelekcji podczas festiwalu. Nie ma tutaj znaczenia pokonana odległość. Liczy się pasja, przygoda i atrakcyjne przedstawienie swojej podróży. Często podążamy za śladami, czasami są to ślady naszych marzeń, czasami ślady ludzi którzy robili to przed nami. Każdy przeżywa to jednak na swój sposób, wyjątkowy, ciekawy i niepowtarzalny. Zachęcamy Was wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, po to żeby inspirować publiczność, a także przedstawić swoje wyjątkowe dokonania i … zostawić po sobie ślad :):)

Pobierz regulamin konkursu REGULAMIN FESTIWALU VI PODRÓŻNICZEGO Śladami Marzeń 2018

Po raz kolejny postanowiliśmy zorganizować dwie kategorie konkursu

  • ŚLADAMI MARZEŃ PO POLSCE

Polska jest piękna, zachwyca, coraz więcej osób ją odkrywa i się tym dzieli. Nasz Kraj potrafi czasem zadziwić bardziej niż niektóre egzotyczne destynacje. Często nie zdajemy sobie sprawy jakie skarby mamy na wyciągnięcie ręki. Nie chowaj zdjęć i wspomnień na dysku komputera, wyślij zgłoszenie i podziel się nimi z osobami, które z zapartym tchem wysłuchają twojej opowieści:)

  • ŚLADAMI MARZEŃ PO ŚWIECIE

Podróże małe i duże, dalekie i krótkie, każda wyjątkowa, każda coś wnosi do naszego życia. Nie chowaj zdjęć i wspomnień na dysku komputera, wyślij zgłoszenie i podziel się nimi z osobami, które z zapartym tchem wysłuchają twojej opowieści:)

Prześlij swoje zgłszenie w tej kategorii POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Regulamin REGULAMIN FESTIWALU VI PODRÓŻNICZEGO Śladami Marzeń 2018

Prześlij zgłoszenie do 30.11.2017

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY tytuł Egzotyka Nowożytna 

Uzasadnienie tytułu: co jeszcze potrafi nas zadziwić w czasach, kiedy wszystko zostało odkryte? Kiedy coraz mniej rzeczy as zachwyca i stało się powszechne za sprawą powszechnego dostępu do Internetu. Kiedy na Malediwy jeździmy „co weekend”, a na hasło „karaibskie krajobrazy” Google zwraca 137 tyś. wyników?

Czekamy na fotografie, które pokażą, co dzisiaj jest niezwykłe, osobliwe i właściwe dla terenów odmiennych od zamieszkiwanego. Prześlij zgłoszenie do 20.01.2018

Prześlij swoje zgłszenie w tej kategorii POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Regulamin: REGULAMIN FESTIWALU VI PODRÓŻNICZEGO Śladami Marzeń 2018

Zobacz jak wyglądały poprzednie edycje festiwali

Dowiedz się więcej o ubiegłorocznych sponsorach

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *