Koncert Tabu na podróżniczym Fluo Party 02.02.2019

Tegoroczne podróżnicze After Party to będzie prawdziwy odjazd. Na specjalne zaproszenie już 02.02.2019 specjalnie dla podróżników, widzów, fanów i przyjaciół Festiwalu zagra zespół Tabu. Będzie to wstęp do najbardziej energetycznej imprezy tego roku w Poznaniu. Zaraz po koncercie przeniesiemy się w podróżniczą, muzyczną podróż.

TABU AFTER_wydarzenie


Oprócz występu zespołu Tabu do samego rana będziemy bawić się przy muzyce znanego poznańskiego DJ-a Jasia. I to nie byle jak – przebrani, pomalowani, z wieloma akcentami Fluo  – czyli święcących w ciemnościach kolorów za pomocą lamp UV. Tak właśnie  zapowiada się fantastyczna impreza fluorescencyjna czyli tzw. FLUO PARTY na 7. Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń.

Liczymy na Waszą kreatywność i super stroje! Dla najlepiej przebranej osoby czekają niespodzianki.

MIEJSCE IMPREZY 

KLUB U BAZYLA, ul. NORWIDA 18A POZNAŃ

OTWARCIE BRAMEK 20:30

UWAGA – BILET WSTĘPU JEST JEDNORAZOWY, PO WEJŚCIU DO KLUBU NIE MOŻNA GO JUŻ OPUŚCIĆ (na terenie klubu znajduje się m.in. bar i  palarnia)

Klub u Bazyla, działając ponad półtorej dekady, zdążył trwale zaistnieć wśród poznańskich fanów alternatywy, od hip-hopu po ciężkie, przesterowane brzmienia. Nie jesteśmy w stanie zliczyć wszystkich artystów, którzy wystąpili na tej scenie, ale prawdopodobnie było ich tysiące. Gościli niszowe, jak i mainstreamowe zespoły z całego świata. Nowa lokalizacja na poznańskich Jeżycach, przy ul. Norwida 18A, daje nowe możliwości i otwiera kolejny rozdział w historii Klubu. Przestronna, klimatyzowana sala, klimatyczny ogródek, dobre zaplecze socjalne dla artystów, profesjonalna obsługa akustyczna daje perspektywę na stworzenie zaplecza kulturalnego dla jeżyckiego fyrtla i zadowolenie miłośników koncertów, imprez.

Kilka słów o Tabu

Stali się już fenomenem polskiej sceny, nieustannie koncertując i wciąż gromadząc całe zastępy fanów. To nie tylko siła czterech albumów i zawartych na nich porywających piosenek, ale również energetyczne koncerty, na których łatwo zobaczyć, że załoga daje z siebie wszystko.

Zespół Tabu powstał w 2003 roku z inicjatywy Rafała Karwota i Marcina Suchego. Przez pierwsze lata działalności krystalizował się skład zespołu jak i styl muzyczny. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym podąża zespół. W ich muzyce usłyszysz również ska czy elementy bałkańskie. Wydali studyjne płyty „Jednosłowo” (2006), „Salut” (2009), „Endorfina” (2012), Sambal(2019)  oraz koncert z Przystanku Woodstock 2014. Setki zagranych koncertów i tysiące przejechanych kilometrów spowodowało, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa.
Tabu dwukrotnie zdobył Złotego Bączka przyznanego przez publiczność dla najlepszego zespołu występującego na Przystanku Woodstock, a obecnie PolAndRock Festival.
Po koncercie odbędzie się Podróżnicze FluoParty, podczas którego DJ Jasiu przeniesie nas w muzyczną podróż dookoła świata. Wszelkie przebrania  i elementy Fluo mile widziane.

Koncert Tabu oraz podróżnicze FluoParty – oficjalna impreza Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. W tym roku odbędzie się w sobotę 02.02.2019 w legendarnym poznańskim Klubie u Bazyla. Start 20:30

fluo party

Kto zagra dla nas na Fluo Party? DJ Jasiu

DJ Jasiu to artystyczny pseudonim, pod którym kryje się Jaś(kto by się spodziewał?!). Przygoda z konsolą i graniem zaczęła się totalnie przypadkiem dzięki Silent Disco. To właśnie na tego typu imprezie stanąłem po raz pierwszy po drugiej stronie, od razu tworząc swoją markę – kanał z polską muzyką połączoną z hitami ubiegłych dekad ( 70., 80., 90.). Idąc z duchem czasu dokładam także najnowsze utwory, żeby zapewnić odbiorcom najlepszy fun. Debiut odbył się na Obozie Integracyjno – Szkoleniowym “Karpicko” w 2015 roku. Później co raz częściej prezentowałem się na eventach Silent Disco zarówno klubowych, jak i plenerowych – chociażby w cyklicznym Silent na Wolności. Później zaczęła się przygoda podczas imprez okolicznościowych i tak rozwijam się dalej w stronę tworzenia dobrej zabawy.

 To co? Będzie dobrze Was widzieć? Bilety już w sprzedaży –> TUTAJ 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *