Zapraszamy na Festiwal! Ruszamy za 13 godzin!

Ruszamy za 13 godzin!
12-14.02.2016, czekaliśmy na ten weekend! Tym razem po 3 latach festiwal zmienia lokalizację, a wszystkie prezentacje odbędą się w Pawilonie 15 (w tym samym miejscu gdzie znajduje się Sala Ziemi) w  Sali G1. Jest to nowoczesna sala, która pomieści ponad 400 słuchaczy. Mieści się ona na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i jest imprezą towarzyszącą Targom Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2016.
W tym roku na scenie zobaczymy rekordową liczbę 20 prezentacji w tym 14 będzie walczyło w konkursie o Złoty Ślad. Dodatkowo będzie można wysłuchać dwóch gości specjalnych ( Tomasz Łopata – Selma Expedition, Marcin Dobas – National Geographic), dwóch prezentacji dotyczących zdrowia w podróży. Pokażemy film przybliżający historię Tomasza Kowalskiego – zdobywcy Broad Peak oraz pierwszy raz wysłuchamy prezentacji w języku angielskim dotyczącą kuchni hiszpańskiej.
Szczegółowy program i sylwetki prelegentów:
Podczas trwania festiwalu będzie można wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów.
Głównymi nagrodami dla publiczności jest pobyt w JuraParku Krasiejów dla dwóch osób oraz pobyt w pensjonacie  Złoty Jar wraz ze zwiedzaniem kopalni w Złotym Stoku. Będzie można także wygrać bilety na ściankę wspinaczkową Block Haus oraz zniżki na kursy językowe i prywatne spotkania z lektorami. Dla podróżników przewidziana jest także pokaźna liczba biletów autokarowych na dowolne trasy z oferty Lux Express.
W trakcie festiwalu będzie można skorzystać z bezpłatnych konwersacji językowych – obowiązują na nie zapisy. Formularze znajdziecie na https://fitspot.pl/kontakt, a dla najmłodszych odbędą się pokazy robienia wielkich baniek mydlanych.
W sobotę i niedzielę odbędą się After Party – w sobotę w Cooliozum Klub ul. Święty Marcin 45, a w niedzielę w pubie Lot Chmiela, na ulicy Żydowskiej 4. Przyjdź i spotkaj się z nami.
Wszystkie bieżące informacje, konkursy i newsy festiwalowe znajdziecie na profilu Festiwalu na portalu Facebook oraz w specjalnie utworzonym do tego celu wydarzeniu:
Zapraszamy serdecznie!
Ulotka IV Festiwal Śladami Marzeń
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *